20. splash!: oficjalne aftermovie

wydarzenie
dodano: 2017-07-25 11:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

20. splash! Festival w poniedziałek dobiegł końca. Jubileuszowa edycja z ponad 20.000 uczestnikami została wyprzedana w rekordowym czasie. Uczestnicy największego niemieckiego hiphopowego festivalu owacyjnie przywitali lokalnych niemieckich i międzynarodowych artystów takich jak Marteria, Nas, K.I.Z., sido, Kool Savas, Travis Scott, Desiigner czy Ray BLK.


Oficjalne aftermovie:

splash! 20 - Official Aftermovie | splash! 2017W poniedziałkowy poranek w Ferropolis pokojowo zakończyła się 20. edycja splash! Festivalu. Od czwartku publiczność wyprzedanego festivalu bawiła się przy najlepszych przedstawicielach lokalnej niemieckiej sceny i międzynarodowych gwiazdach. Muzycy tacy jak Nas, Marteria, K.I.Z., Sido, RIN, Kool Savas, Pusha T, Travis Scott czy Ray BLK urzekli fanów, którzy przyjechali do Ferropolis z całej Europy.

Przy przepięknej pogodzie uczestnicy doświadczyli w piątek niezapomniane chwile podczas koncertów niemieckich trapowych gwiazd takich jak RIN czy LGoony, duetu SXTN czy niemieckiej gwiazdy ulicznego rapu Kollegah. Prawdziwym highlightem piątkowego wieczoru na skalę światową był występ rapera pochodzącego z Texasu - Travisa Scotta. Headlinerzy K.I.Z. oddali fantastyczne show podczas którego zainscenizowali swój własny pogrzeb, w tym kondukt żałobny oraz pomnik ku ich czci na terenie festivalu.

Sobotniego wieczoru czekały na fanów występy na żywo takich wykonawców jak Ufo361, Megaloh czy DCVDNS. Highlightem soboty był między innymi koncert rapera pochodzącego z Brooklynu: Desiignera oraz również pochodzącego z Nowego Jorku - Nasa. Po znakomicie przyjętym występie króla rapu Kool Savasa program na głównej scenie zamknął Marteria wraz ze swoim alter ego - Marsimoto.

W niedzielę oprócz niemieckiej rozpiski na której znaleźli się między innymi Genetikk, Bonez MC & Raf Camora wystąpiły międzynarodowe gwiazdy takie jak G-Eazy, Rae Sremmurd czy Gucci Mane. Na zakończenie 20. edycji zagrał sido swój pierwszy koncert na splashu! od 12 lat i zapowiedział wraz z Kool Savasem wspólny album, który ukaże się jesienią. Dwudziesta edycja zakończyła się hucznymi urodzinowymi fajerwerkami.

Wszelkie zapisy video ze splasha! znajdziesz na stronie:
http://concert.arte.tv/de/splash

Organizatorzy dziękują wszystkim partnerom i kolegom za zaangażowanie, a w szczególności publiczności za niesamowitą 20. edycję splasha!

21. splash! odbędzie się 6-8. lipca 2018 roku w Ferropolis, Gräfenhainichen. Przedsprzedaż karnetów rozpocznie się 1. września 2017 roku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>