Tede i ekipa NWJ wrócili z Czech, pierwszy etap podróży zakończony!

Przez dziesięć dni słuchacze Tedego mogli na You Tube oglądać relację z pobytu ekipy NWJ w czeskiej Pradze. Raper wraz ze swoim producentem Sir Michem i całą świtą udał się do stolicy Czech, gdzie w wynajętym domu, nazwanym przez nich "Traphałsem", powstawała jego nowa płyta - SKRRRT. Okazało się, że Praga to dopiero początek!

Traphałsowe życie mogliśmy oglądać w ośmiu odcinkach specjalnego vloga SKRRRTV. W ósmym, ostatnim odcinku dowiedzieliśmy się, że Praga była dopiero pierwszym przystankiem całej ekipy! Tede i chłopaki z NWJ wrócili już do Polski, na razie nie wiadomo jaki będzie następny cel ich podróży muzycznej.

SKRRRT to kolejna płyta Tedego i Sir Micha, jednak na tym krążku usłyszymy Warszawiaka w zupełnie innym wydaniu. Album będzie utrzymany w stylistyce trapowej, chrakterystycznej dla sceny Atlanty czy Chicago, więc fani Migosów, czy Gucci Mane'a mogą się czuć spełnieni. Poniżej ostatni odcinek SKRRTV, w którym zobaczycie obchody urodzin Sir Micha i polowanie na mysz.

Tagi: 

qte
Quebo ma bekę. Potwierdzone info.
Anonim
Gucci ani Migosi nie są jacyś wybitnie dobrzy można posluchać żeby pobujać głową ale nie zmienia to faktu że tede w porównaniu do nich to nikt. Wieć fani gucci czy migosów odpalą sobie ich muzyke zamiast słuchać tego wacka
polski rap gówno
gucci - trap god, migos - nowi beattelsi. sugerowanie, że nie są "jacyś wybitnie dobrzy" to wyraźne prowo.
ja
ale beka
Anonim
Bigosy nowymi Beatlesami hahaha gdzie w gimnazjum? Dobre prawo
w
też się dziwiłem, ale popatrz po netach, tak są określani- totalna zmiana pokoleniowa ery cyforwej

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>