Tede: "Fajne są takie propsy jak od Mesa czy Eldo"

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-02-18 15:03 przez: Wojciech Wiktor (komentarze: 2)

Tede skomentował w rozmowie z Noisey Polska niedawne słowa Tego Typa Mesa oraz Eldo na swój temat. "Fajne są takie propsy jak od Mesa czy Eldo, bo to pokazuje, że można mieć zupełnie różne podejście do muzyki, a mimo to się szanować." - odpowiedział warszawski raper. Ten Typ Mes stwierdził w ubiegłym miesiącu, że "to, co robił Tede na <S.P.O.R.T.> było bohaterskie i odkrywcze". Z kolei Eldo w rozmowie z CGM.pl nazwał flow Tedego "szatańskim".

Do tych słów Tede dodał: "Zawsze brakowało na scenie takiego trzeźwego spojrzenia, bo nie jest tak, że to co robi artysta X jest jedynym i właściwym sposobem. Najpiękniejsza w tej kulturze jest różnorodność."

Z przymrużeniem oka autor "Keptn'" wypowiedział się na temat opinii Mesa o albumie "S.P.O.R.T.": "Mówił mi to bardzo dawno temu w klubie Harenda. Jest to miłe, ale nie bardzo kumam, co za emocje były w bitach na "S.P.O.R.T" (śmiech). Płyta zrobiona na odpierdol, więc nie rozumiem zamieszania wokół niej."

Wywiad z Tede i Sir Michem ukazał się na stronie Noisey.

reklama
dsa
Moze odrazu otwórzcie kurwa nową strone pt. "Co dziś powiedział tede". Czy ktoś mi jest w stanie wyjaśnić po chuj pisać taki news ? Nie lepiej zlinkować po prostu caly wywiad czy coś ?
Wernebec
To właśnie pokazuje jaki stosunek do swoich słuchaczy od zawsze miał Tede, swój solowy debiut zrobił na odpierdol, cały czas robi płyty na odpierdol bełkocząc w kółko to samo bez ładu i składu, a i tak ma swoich fanów... Polska to jest kurwa stan umysłu jednak, ale co się dziwić jak w naszym kraju idolem kurwa stał się ćpun z wytatuowanymi oczami i pociętym ryjem w sterylnych warunkach

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>