Popkiller Młode Wilki 5 (2016/2017) - zajrzyj za kulisy akcji! (making of)

Znacie już pełen skład piątej edycji Młodych Wilków, wokół którego emocji nie brakowało, otrzymaliście także 3 Cyphery - a w ubiegłą niedzielę wspólny klip, który pędzi już do granicy 1 000 000 wyświetleń. Tydzień temu zaprezentowaliśmy Wam specjalny making of dostępny na stronie RedBull.pl/muzyka, teraz pora na jego lekko rozszerzoną i nieocenzurowaną wersję!

Zajrzyjmy więc na pracowity weekendowy plan, w trakcie którego wilcza dziesiątka zebrała się na 3 dni w Warszawie, by zarejestrować Cyphery, nagrać utwór oraz nakręcić do niego teledysk. Sami sprawdźcie jak przebiegały prace, a także integracyjne aftery... Premiera płyty Wilków już w środę!

PS. Pamiętajcie, że trwa już preorder wilczej płyty a w popkillerowym sklepie znajdziecie zarówno nowy album jak specjalne promocyjne pakiety z płytami z poprzednich dwóch edycji.

Video: Maciej Pieczykolan (MVPclips)

Bbc
Wszyscy ładni, wygłaskani. Paradują w drogich ciuszkach, tatuaż obowiązkowo bo modnie musi być. Nawijka o hajsie, chociaż nagrali po kilka numerów w swoim gangsterskim życiu. Gdzie tu pasja i zajawka? Wszystko na jedno kopyto.
dsa
nie przesadzaj jest z razem z nimi Scooter aka smolasty
laps von rappsendorff
pooozdro tutaj jest komciorro o jakiejś części tej zabawnej sytuacji rapsydlalapsow.wordpress.com/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>