Ten Typ Mes "Presja towarzyszy mi od czasów Flexxipu" - videowywiad

10 płyta, podsumowanie pewnego muzycznego etapu a zarazem mnóstwo eksperymentów muzycznych i brnięcia pod prąd na płaszczyźnie lirycznej. Na początku lutego spotkaliśmy się z Mesem by porozmawiać o "Ała.", ale także presji związanej z tworzeniem 10 płyty, ilości nowych słuchaczy przybyłych po "TBZD", tym jak Ten Typ czuje się gdy jest zapraszany tylko do śpiewanych refrenów, wspomnieniach z pierwszych koncertów a także tym, dlaczego oryginalność powinna być kluczowym elementem etosu rapera.

Wywiad przeprowadził nasz nowy współpracownik Radek Grabarczyk prowadzący na codzień kanał NovyTV. Za pomoc dziękujemy restauracji Banjaluka.

Ten Typ Mes - wywiad, o: "Ała.", tworzeniu 10 płyty, początkach kariery (Popkiller.pl)

Tagi: 

O Boziu...
Do chłopaka nic nie mam. Oprócz tego by zmienił zajawkę albo nabrał ogłady. Raperzy z którymi gada niejednokrotnie sygnalizują wzrokiem że rozmowa z tym chłopakiem jest gehenną. Sposób w jaki zadaje te pytania powoduje że pół wywiadu jest do sciszenia. Dziw bierze że popkiller chciał okrasic to swoim logo...
Luka
Chłopak ewidentnie jest kiepskim rozmówcą jak na osobę przeprowadzającą wywiad. Widziałem inne wywiady i widać w nich że o wiele lepiej czuje sie w rozmowie z kimś kogo rap bardziej do niego trafia. Nie słucha swojego rozmówcy tylko przerywa i klepie kolejne pytanie zamiast jakoś płynnie przejść do następnego wątku. Szkoda... Mes to na prawdę ciekawy gość, z którym jest o czym pogadać. Nie mniej jednak dobrze było sprawdzić kolejny wywiad z Mesem. Trzymam kciuki, że z każdym następnym wywiadem będzie lepiej.
MeWho
Tragedia - zarowno Mesiwo jak i ten kapucyn.
Ciągle spogląda w te swoje kartki
Szkoda, nie da się tego oglądać z powodu osoby przeprowadzającej wywiad. Wolę CGM. Yo!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>