Ten Typ Mes: "To, co robił Tede na 'S.P.O.R.T.' było bohaterskie i odkrywcze"

"Mężczyzna we mnie chce być jak John Malkovich, chłopiec chciał być jak Tede” - nawija Ten Typ Mes na swoim nowym albumie. Skąd to porównanie? Mes w nowym wywiadzie zdradził jakie znaczenie miał dla niego wówczas TDF...

"Tede w okresie płyty „S.P.O.R.T” to był ważny drogowskaz dla aspirującego self-made mana. Tematy nie do końca mnie dotyczyły, ale spostrzeżenia były błyskotliwe. Dodatkowo Tede wyprodukował muzykę sam i zrobił to świetnie. W jego bitach był pełen przekrój emocji, były numery na luzie i były bojowe, ale zero patosu. Bardzo mi to odpowiadało, szczególnie, że w tamtych latach w polskim rapie królowały rzewne pianinka i skrzypce. To, co robił wtedy Tede, było bohaterskie i odkrywcze." - mówi Mes w rozmowie z Bartkiem Strowskim dla Entertheroom.

 

Tagi: 

tomasss
same lizusy... Erdo w kazdym wywiadzie pucuje sie Tedemu..
baRRap
Może liczy na wspólny numer... Swoją drogą, tamten album był naprawdę dobry i nawet dzisiaj można go spokojnie odpalić.
jnuhnj
liżą teraz dupe Pedemu bo widzą, że znów jest na fali bo ma nową generację fanów gimbów i wiedzą, że pucując się Pedemu zdobywają także fanbase gimbusów (którzy są najaktywniejsi w internecie), Erdo liczy, że mu odpuszczą fristajl, a Ten Typ Mezo?
Anonim
Liczy na to, że odpuszczą mu ojszczane galoty xD

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>