Onar wspomina beef z Tede i zdradza obecne relacje

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-11-06 13:02 przez: Mateusz Natali (komentarze: 22)

Ponad dekadę temu miejsce miał jeden z najgłośniejszych beefów w polskim rapie, gdy naprzeciwko siebie stanęli Tede i Płomień 81. Wiadomo, że TDF i Pezet zdążyli się już pogodzić, a jak wyglądają stosunki szefa WJ z Onarem?

"Raz czy dwa razy się chyba widzieliśmy tylko przelotem, co przez parenaście lat żeśmy się nie widzieli. Nie mieliśmy jakichś wyjątkowych okazji do spotkań i rozmów. Częściej widywałem jego producenta, Sir Micha, normalnie się oczywiście witamy, jesteśmy dorosłymi ludźmi" - mówi Onar w rozmowie z hip-hop.pl

Onar nie żałuje również tego beefu, a przeciwnie, brakuje mu obecnie tej rywalizacji wśród młodych MC: "Młodzi raperzy są teraz delikatni w tej kwestii, nie słyszę o jakichś beefach wśród nich, nie są wkurwieni na siebie. To też jest część tego nowego hip hopu, który traci pazur, nie ma historii, backgroundu, rzeczy, które kiedyś miał" - twierdzi.

A jak podobają mu się aktualne numery Tedego? "Nie przemawiają w ogóle do mnie, ta stylistyka. Zdecydowanie mi się podobają te rzeczy, które kiedyś robił, ale oczywiście on idzie w swoim kierunku."

Podsumowując cały beef raper dodaje też: "Było minęło. Jakbym teraz żył beefem i miał w sobie agresję, jakieś negatywne emocje, to znaczyłoby, że jestem nienormalny."

Tagi: 

Oris
"Było minęło. Jakbym teraz żył beefem i miał w sobie agresję, jakieś negatywne emocje, to znaczyłoby, że jestem nienormalny." CIEKAWE CO NA TO RYSIU? DUPSKO NADAL SPIĘTE?
kokokokm
Przecież Peja tak od 2013 ma kompletnie wyjebane na tego cwela, to pede robi jakieś podjazdy z dupy
TWOJAMATKADZIWKA
zamknij pizde zagrzybiaóła kurwo z patologii bez zebna melepeto wypierdalaj złom zbierać
aaa
po twoim komentarzu stwierdzam iż w przyszłości Ty będziesz zbierać złom oraz że Ty wychowany jesteś w patologii
ja
Rysiu ma tak dupsko spięte że nawet mrówka sie nie przeciśnie
o ja cie...
Rysiu jest niepełnosprytny umysłowo. Jemu tylko spacerki po wsi w główce.
Anonim
Tej pajace piszecie o Rychu ale to tedus pedus robi podjazdy do niego od momentu gdy zaczol robić Hip Pop dla lamusow w rurkach. Hajs się zaczol zgadzać to pedzik zaczol wisiowac i podjeżdżac do rycha.
GalicjaPodziemie
Ryśkowi hajs sie zgadza Tedasowi hajs sie zgadza, oby dwaj robią to co im sie podoba, za to słownik Twój die nie zgadza, ortografia kwiczy. Do Szkoły, a nie pruć sie przez kabel lamusie.
Anonim
Ty pryszczaty rozluźnij rowa bo chyba rurki zabardzo uciekają
Idioto
Jakbyś nie zauważył Tede nie robił żadnych podjazdów od beefu, a w tym samym czasie Rysiu na każdej płycie podjeżdżał do Tedego ("Jaki Kurwa Rolson Huj ci w dziąsło" to tylko przykład). W jednym teledysku nawet zagrał gruby gostek z koszulką "FakeTede" co było oczywiscie atakiem w stronę koszulek Tedego z podobnym napisem "FuckTede". Tede zaczął atakować Penera dopiero na Vanillahajs i najnowszych Dj Buhhu bo ile można znosić że od czasu Czarnego Września na każdym nowym albumie jest kilka utworów gdzie minimum jeden tekst jest atakiem w strone Tedego - bez powodu? Tede też ma uczucia jak nie wiesz. Z resztą nawet w samym beefie Tede mówił, że nie potrzebny mu uraz i bierze ten beef na wyjebce - to był powód dlaczego "rzekomo" przegrał bo Pener brał to na poważnie wchodząc grubo na bity niekoniecznie wygrywając punchami i argumentami...
Kto
Wyluzuj się dziecioku
xDD
"Straszyli mnie penerem, ale byl na spacerze z Lili"
Kl@un Szyderca
Pucio pucio Rysiu!
ddd
Naucz się pisać szmato
biały
Lewactwo jest już prawie w każdej części naszego życia. Sztuka---> muzyka szybko została zajęta przez ten sposób myślenia. Zniewieściali raperzy, wyglądający jak dziewczyny, udający żeńskie głosy. Męskie twarde, surowe lata 90te w rapie, wrócą tylko po jakiejś zmianie kulturowej lub politycznej. Np. wybór Trumpa. Tak to będzie jeszcze gorzej, płcie się zacierają.
fat_mike
Ok, jestes debilem. Dziekujemy za glos w dyskusji.
biały
Dzięki za konstruktywną krytykę :). Jak to Clint Eastwood powiedział dwa miesiące temu "Żyjemy w pokoleniu ciot".
elo rap
Hahaha jaki idiota ja pirdole, skąd ci ludzie się biorą xD.
biały
Za krótko kolego żyjesz na tym świecie. Ale nie jestem zły na Ciebie, po prostu za dużo hipokryzji oraz podwójnych standardów się wytworzyło ostatnimi czasy w świecie zachodu. Pozdro!
miko
trzeba bylo kolege mionsza do beefu namowic z Pato to sie obsral jebaniec, jebac cie onar laku
Ziombel1991
Może mi ktoś podać z jakiego to źródła?
biały
na youtube hip hop peel Z buta wjeżdża

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>