Lil Wayne o zakończeniu kariery, pracy z Birdmanem, wsparciu Kendricka

W ostatnim okresie Internetem wstrząsnęły zapowiedzi zakończenia kariery przez Lil Wayne'a. Teraz raper odniósł się do nich w nowym wywiadzie - a także do tego jak wygląda sytuacja między nim a Birdmanem oraz jak przyjął wsparcie od innych raperów, takie jak entuzjastyczne video od Kendricka Lamara.

W programie Undisputed na Fox Sports Weezy stwierdził, że nie planuje zakończyć kariery, a tweety w których o tym pisał powstały pod wpływem emocji po kłótni. Dodał także, że jego problemy z Birdmanem to stricte biznesowa kwestia. "Mam rodzinę, dzieci, matkę. Mamy rachunki. Kiedy biznes jest ok to wszystko jest ok. Tak czuję. Nie zdjąłem tego tweeta, bo nadal mam te uczucia i póki to się nie zmieni nie zmienię zdania."

Stwierdził również, że nie planuje pracować więcej z Birdmanem - "Niech odda mi to, co do mnie należy i odejdę wolny". Dodał, że nie był zdziwiony wsparciem od Drake'a i bliskich mu artystów, ale bardzo pozytywnie zaskoczyły go wiadomości od artystów takich jak Kendrick Lamar czy Young Thug.

Temat rozstania z Cash Money Wayne poruszył także w wydanym kilka dni temu numerze "Grateful":

Lil Wayne - Grateful Feat. Gudda Gudda (New Single Prod. StreetRunner & Rugah Rah)

jeb
niech już spierdala z tego rapu razem z kendrickiem pieprzony płaczek. pieprzona ciota i asłuchalny "raper"
nigga
zabij się proszę
seraph
podbijam, pierdolone dziecko z glamrapu
Keneddy
jebnij się w ten pusty łeb
o ja cie...
Popieram. Jednego łaka mniej.
o ja cie...
Może tu jakoś tego nie widać ale popieram wpis gościa o ksywie "jeb". Ten lil łejn to kurwa porażka, nikt normalny nie będzie po nim płakał. Płakać to trzeba po Pacu, Biggim, Big L czy Eazy E a nie po tym chujozie. Pis joł gimby!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>