SnowFest 2016 - Raekwon, Mike Skinner, Roots Manuva w Polsce!

Cóż to za imprezowy strzał na początek 2016 roku! 5-6 lutego  w Zimowej Stolicy Polski obędzie się trzecia edycja SnowFest Festival, święta muzyki i sportów ekstremalnych. W tym roku na zakopiańskiej Wielkiej Krokwi zagrają gwizady dużego kalibru - m.in. brytyjski guru alternative hip-hopu Roots Manuva, znakomity duet Chase & Status, mózg kultowego projektu The Streets Mike Skinner, a także - niezrównany The Chef - Raekwon z Wu-Tang Clanu!

Mocarny line-up festiwalu prezentuje się następująco: Rae, Roots Manuva (promujący z siedmioosobowym bandem swoją najnowszą płytę. "Bleeds"), Chase and Status wspierani przez MC Rage'a, afterparty rozkręcą mistrz drum and bassu Andy C,  utalentowany drezneński producent muzyki elektronicznej Purple Disco Machine, nasi rodzimi wymiatacze z Łąki Łan i Flirtini, a także - potężna drużyna JWP/BC. Do tego ekipa Too Many T's z Londynu i DJ'skie sety od mistrzów - Barry'ego Ashwortha z kultowego Dub Pistols oraz Mike Skinner. A to jeszcze nie koniec!

Oprócz tego - jako że festiwal odbywa się na legendarnej Wielkiej Krokwi, odbędą się dodatkowo spektakularne zawody Big Air i Slope Style w snowboardzie i freeski!

Dwie pierwsze pule biletów na Snowfest 2016 trafiły już do sprzedaży. Dwudniowy bilet - 2 DAYS można kupić w cenie 40 pln. Bilety całofestiwalowe - 2 DAYS & NIGHTS w są dostępne w cenie 80 zł i uprawniają do wejścia na imprezy nocne. Transza biletów Day & Night jest ograniczona pojemnością Afterparty’s.

Polecam śledzić oficjalną stronę eventu - http://www.snowfest.pl/pl/index.html, jak i fb: https://www.facebook.com/SnowFestPL?_rdr=p

Więcej informacji już wkrótce. Widzimy się w Zakopanem!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>