Tau "Pinokyo" - teledysk

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-19 20:04 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Zastanawiał Was ranny news o tym, że "Joey Bada$$ zapowiada singiel Tau" i fakt, że na zapowiedzi był całkowicie kto inny? Oto rozwiązanie zagadki, sami przekonajcie się o czym mówi ów singiel...

Tagi: 

Nietohibhobniejest
Jakie to jest słabe, kto się tym jara pedalki w rurkach i rondlach na glowach? Gdzie jest prawdziwy rap, wszędzie parcie na szkło i Pogoń za modą, medium był taki unikalny.
C7
Ile osób tyle opinii , mnie siadło
Anonim
Bit skopiowany od Skrilex-a więc są jest jak "Pinokio"
Koszt
Bit skopiowany od Skrilex-a więc są jest jak "Pinokio"
wuasto
generalnie ma skilla chłopak, poza tym bit sztos w chuj, typ ze stanów Gawvi a nie żadna kopia. nie słucham go raczej ale raz na jakiś czas naprawdę zamiata i to ten raz.
Medium WRÓĆ!
Nietohibhobniejest 100% poparcia!
POLAK.
Nietohibhobniejest Pedałki w rurkach pajacu, Jakoś nie chodzę w rurkach, nie noszę full capów i uważam że to jest jest rozpierdol. Pokazuje Grubasowi, jak robić Bengery i nie pierdolić bez sensu. Gdzie ty tu widzisz pogoń za modą, w tym bicie? A słyszałeś kawałek restaurator? Ludziom się pojebało, bo mają za dużo w dupach.
Medium WRÓĆ !!!
Jak ktoś lubi klimaty Energy 2000, to może i jest rozpierdol. Ja tutaj nie mogę się skupić na treści kawałka, bo ten "beat" gryzie się z nawijką. A poza tym wolę klasyk rap, a takimi trapami jarają się głównie leszcze z grzywką w rondlach na głowach, choć jak widać są wyjątki.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>