Mos Def & Ski Beatz - pierwszy od 5 lat numer duetu!

dodano: 2015-08-30 19:44 przez: Marcin Natali (komentarze: 0)

Mos Def - alias, który wydawałoby się przeszedł już oficjalnie do historii, ostatnio znów zawitał w tytule kawałka za sprawą A$AP Rocky'ego, dla którego Yasiin Bey specjalnie zgodził się wystąpić ponownie jak Mos. Przedwczoraj natomiast do Sieci trafił świeżutki numer "Sensei on the Block" nagrany w duecie ze Ski Beatzem, producentem mającym na koncie m.in. takie perełki jak "Dead Presidents II" Jay-Z, debiut Camp Lo czy z nowszych rzeczy płyty Curren$y'ego z serii "Pilot Talk".

W zeszłym tygodniu udało nam się zresztą porozmawiać przed kamerą ze Ski Beatzem na Hip Hop Kempie, gdzie grał on jako DJ Mobb Deep. Rezultatem jest 15-minutowy wywiad, który postaramy się jak najszybciej opublikować, póki co zapraszamy do odsłuchu przypominającego lata świetności brooklyńskiego MC numeru. W rozwinięciu także nowy teledysk... Yasiin Beya "Basquiat Ghostwriter", który ujrzał światło dzienne wcześniej w tym miesiącu.

Przypominamy też poprzednie collabo duetu Mos Def & Ski Beatz, pochodzące z pierwszej płyty producenckiej Ski "24 Hour Karate School" z 2010 roku.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>