5 urodziny Rap History Warsaw - zagrają AZ, JWP/BC, Sokół, Włodi, HZD, Kuba Knap

Miejsce: 

Iskra, Wawelska 5, Warszawa

Data: 

2015-06-19 20:00

"Rap History Warsaw kończy 5 lat! Na liczniku blisko setka wydarzeń, które zorganizowaliśmy lub mieliśmy przyjemność współorganizować. Dzięki nam Warszawa poznała historię hip-hopu, a PKiN zobaczyli tacy goście, jak: Grandmaster Flash, Smif N Wessun, Large Professor, Phife Dawg, Slum Village, Jeru The Damaja, Cormega, Elzhi, Dead Prez, Camp Lo, MC Melodee i wielu innych. W międzyczasie przygotowaliśmy: video-dokument "Pionierzy Stylu - Włodi"; wydaliśmy ponad 30 kolekcjonerskich mixtape'ów i winyl The Wall z coverami Molesty; wyprodukowaliśmy nagranie DVD z koncertu Parias/Eldo/Molesta w Stodole; odpaliliśmy cykliczny Street Market - pierwsze i największe hiphopowe targi w stolicy - oraz projekt The Videos; trzykrotnie urządzaliśmy urodziny JWP, a finalnie The Wall Warsaw Hip-Hop Festival na Służewcu i XV-lecie Prosto na Torwarze. Aha, i patrzyliśmy też przez ramię DJ-owi Niewidzialna Nerka...

Kluby, artyści, promotorzy, graficiarze, dziennikarze, polskie labele i marki odzieżowe, lokalne sklepy, aktywiście i cała masa zajawkowiczów - nie jeden człowiek za nami stał, nasze racje popierał i za to dla Was wszystkich wielkie 5 na 5 lat RHW !!!" - pisze ekipa Rap History Warsaw a my możemy jedynie się pod tym podpisać, bo zarówno wiele wcześniejszych jak i nadchodzące wydarzenie chętnie wspieramy i patronujemy.

"Tym samym zamiast wyliczać i dziękować całej rzeszy ludzi, mamy nadzieję, że z każdym będziemy mogli zbić żołwia 19 czerwca w Iskrze! Na mikrofonach i za deckami nasi przyjaciele, będzie też wyjątkowy gość zza oceanu, będą grill, %, dobra muzyka i jeszcze lepsza atmosfera." - dodają organizatorzy. Tego wieczora na jednej scenie wystąpią:

AZ (NYC)
https://www.youtube.com/watch?v=_YZuCdS5_t0
https://www.youtube.com/watch?v=lhBZHOVO3ZI
https://www.youtube.com/watch?v=uXzJkhtlKHEJWP/BC
Sokół
Włodi x DJ B
Hudy HZD
Kuba Knap

DJ's: Deszczu Strugi, DTL, Kfiatek, Steez83, Blekot, Anusz

Bilety już w sprzedaży!!
 Znajdziecie je w DOTS, Galeria Koloru, Serum Sklep i SideOne. Do pierwszego tysiąca sztuk dodajemy w prezencie specjalny urodzinowy box z mixtape'em-niespodzianką, plakatem i wlepami w środku. Pierwsza pula wejściówek tylko 29 zł za sztukę !!!

Wstęp tylko dla osób 18+

reklama
EazzeE
AZ!!! Najbardziej niedoceniony raper jaki istnieje, teksciarz jakich malo. A.W.O.L., The Format i Legendary urywaja glowe razem z plecami, a kawalek Never Change.. Prze-!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>