Szpadyzor Skład, Demigodz i inni na Hip Hop Kempie 2015

Tych artystów znacie bardzo dobrze, ale jeszcze nigdy nie widzieliście ich w takiej formie. To będzie jeden z ciekawszych kempowych występów - został przygotowany specjalnie z myślą o czeskim święcie rapu! Po czterech latach nieobecności do Festivalparku powracają artyści z wytwórni Szpadyzor Records! donGURALesko, Gruby Mielzky, Sheller, Qlop, Rafi oraz DJ Kostek, czyli wyborna SZPADYEKIPA już za 82 dni zawładnie kempową sceną! Widzieliśmy setki koncertów, gdzie grano materiał z płyt wydanych przez poznańską wytwórnię. Nigdy wcześniej jednak nie odbył się event w specjalnym SZPADYSKŁADZIE! Podczas godzinnego SZPADYSETU usłyszycie m.in. materiał z nowej, nadchodzącej wielkimi płytami płyty Gurala, świeże single Shelleriniego czy też nowe dźwięki od Degustatora!

Miszmasz charakterów, mieszanka stylów, esencja hip-hopu - tak w skrócie można opisać kolejny skład, który powraca na Kemp po dłuższej przerwie. Supergrupa prosto z amerykańskiego podziemia znów zawładnie kempową publicznością po ponad 10 latach nieobecności! Do line-upu dołącza Demigodz! Grupa powstała na początku lat 90-tych w Connecticut za sprawą Open Mica i Reflexa. W 2000 roku – po dwóch latach zawieszenia – grupę reaktywował Apathy, a oprócz niego ekipę tworzyli między innymi Celph Titled, Rise and One Two czy Louis Logic. Obok nich skład zasilają także reprezentanci naszych sąsiadów – Megaloh z Niemiec, Podzemgang i Kaidzas & DJ Lucco ze Słowacji oraz Pio Squad i Yzo Empire z Czech.

W każdy piątek do kempowego składu dołączają kolejni gracze, tacy jak Ghostface Killah & Raekwon The Chef, Mobb Deep, Joey Badass, Hopsin, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil' Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Rakaa & DJ Babu, The Four Owls, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy artyści Bisz B.O.K, VNM, Dwa Sławy i Pro8l3m.

Festiwal Hip Hop Kemp startuje od 20 do 22 sierpnia. Bilety dostępne są w polskiej przedsprzedaży w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP) tylko do końca maja.

prawda
jebac doncwela, reżimowego skurwiela. Wolałbym korwina na kempie niż jego.
gasior
nadchodzącej wielkimi płytami płyty Gurala

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>