Demigodz

Demigodz

dodano: 2015-05-29 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 2)

Tych artystów znacie bardzo dobrze, ale jeszcze nigdy nie widzieliście ich w takiej formie. To będzie jeden z ciekawszych kempowych występów - został przygotowany specjalnie z myślą o czeskim święcie rapu! Po czterech latach nieobecności do Festivalparku powracają artyści z wytwórni Szpadyzor Records! donGURALesko, Gruby Mielzky, Sheller, Qlop, Rafi oraz DJ Kostek, czyli wyborna SZPADYEKIPA już za 82 dni zawładnie kempową sceną! Widzieliśmy setki koncertów, gdzie grano materiał z płyt wydanych przez poznańską wytwórnię. Nigdy wcześniej jednak nie odbył się event w specjalnym SZPADYSKŁADZIE! Podczas godzinnego SZPADYSETU usłyszycie m.in. materiał z nowej, nadchodzącej wielkimi płytami płyty Gurala, świeże single Shelleriniego czy też nowe dźwięki od Degustatora!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-03-06 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

"Killmatic" grupy Demigodz trafił już na półki sklepowe w Stanach. Apathy, Ryu, Blacastan, Esoteric, Motive i Celph Titled rapują w nowym singlu na bicie DJ'a Premiera. Kawałek zatytułowany "Worst Nightmare" obrazem zilustrowała grupa Wicked Woods.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-02-07 15:00 przez: Tomasz Modrzyński (komentarze: 7)

Apathy, Celph Titled, Ryu, Esoteric, Motive i Blacastan na jednym numerze? Damn, to jest coś. Ten sam skład nagrywający razem cały album? Myślę, że Red idealnie odwzorowałby moją reakcję gdy przeczytałem tę informację. A teraz przejdźmy do konkretów. "KILLmatic" ma wyjść już 5 marca. Za produkcję odpowiedzą m.in. DJ Premier, Apathy i The Snowgoons. W rozwinięciu znajdziecie tracklistę, oraz dwa klipy promujące wydawnictwo.