Raekwon i Ghostface Killah na Hip Hop Kempie!

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-05-22 16:00 przez: Maciej Wojszkun (komentarze: 0)

Kolejny piątek, kolejna odsłona nieprzyzwocie wręcz grubego line-upu Hip Hop Kempu!

Przez ponad dwadzieścia lat na scenie każdy z nich niejednokrotnie udowodnił, że ogromny szacunek i status legendy w stu procentach mu się należy. Mimo niemłodego już wieku pozostali bardzo aktywni, regularnie nagrywając nowe płyty i pokazując, że nic nie jest w stanie zastąpić charyzmy i zdobytego doświadczenia. O tym, że ta dwójka to gracze z najwyższej półki powinien wiedzieć każdy z Was. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do powyższego stwierdzenia, zapraszamy na ich koncert w Festivalparku! Ghostface Killah i Raekwon the Chef to kolejni artyści Festiwalu z Atmosferą! Dwa niezwykle istotne elementy Wu-Tang Clanu zawładną główną sceną podczas 14. edycji festiwalu Hip Hop Kemp, świetując dwudziestolecie ultraklasycznego krążka "Only Built 4 Cuban Linx"!

W festiwalowym składzie muzycznym znajdują się już takie kozaki, jak Mobb Deep, Joey Bada$$, Hopsin, Yelawolf, PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], Gang Starr Foundation [Jeru The Damaja, Big Shug, Lil' Dap of Group Home], Dope D.O.D., Evidence, Rakaa & DJ Babu, The Four Owls, Aku Nara, Reverie, Pumpkin oraz polscy gracze Bisz B.O.K, VNM, Dwa Sławy i Pro8l3m!

Od 20 do 22 sierpnia 2015 spotkamy się w czeskim Hradec Králové, by znów poczuć pozytywną atmosferę międzynarodowej integracji i przeżyć koncertowe maratony w rytmie hip-hopu z najwyższej półki. Już w środę 19 sierpnia fani czarnych brzmień odwiedzą Festivalpark w ramach oficjalnego warm-up party. A już niedługo w Polsce tłuste imprezy z serii Hip Hop Kemp Before Party - pierwsza już 26 maja w Szczecinie, gdzie zagra m.in. brooklyński weteran Afu-Ra!

Bilety dostępne są w internetowym sklepie www.joyStore.pl/hhk w limitowanej puli za 199 PLNów (zwykły karnet) oraz 385 PLNów (karnet VIP) tylko do końca maja.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>