Gang Starr Foundation na Hip Hop Kempie!

wydarzenie
dodano: 2015-04-03 10:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W dzisiejszej odsłonie artystów, którzy wystąpią podczas 14. edycji „Festiwalu z Atmosferą”, składamy hołd jedynemu i niepowtarzalnemu Guru – 9 lat po koncercie zaplanowanym w Hradcu, który się nie wydarzył i 5 lat po śmierci rapera. Przed Wami autor albumu uważanego za kwintesencję rapowych lat 90-tych – Jeru The Damaja, Bostończyk od zawsze związany z Guru i ekipą Gang Starr – Big Shug, oraz połowa kultowego duetu Group Home – Lil' Dap, czyli ekipa GANG STARR FOUNDATION!

Gang Starr Foundation to luźny kolektyw stworzony wokół jednego z najlepszych rapowych duetów w historii – ekipy Gang Starr tworzonej przez legendarnego rapera Guru i genialnego producenta DJ- a Premiera. Przez ponad dwadzieścia lat istnienia grupy przewinęło się przez nią mnóstwo ważnych dla całego hip-hopowego środowiska postaci. O klasie trójki z nich będziemy mogli się przekonać już w sierpniu w Hradcu!

Do tej pory w line-upie tegorocznej edycji festiwalu pojawiły się takie szyldy, jak Hopsin, Run The Jewels, Yelawolf, Dope D.O.D., PRhyme [Royce da 5’9”& DJ Premier], oraz pierwszy polski skład Pro8l3m. Kolejne ksywy dołączą do line-upu w następny piątek!

rapy
jaram sie tym strzalem .... mega petarda!!!!!! ;]]]
South Bronx
Czekam z chujem w ręku!
YO
he

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>