DJ Premier wspomina ofertę 2 milionów dolarów za koncert Gang Starr

Mimo że legendarny duet Gang Starr grał kiedyś w Warszawie, to ja niestety na ich wspólny występ się jeszcze nie załapałem z uwagi na wiek - i choć widziałem live zarówno Guru solo jak i DJ-a Premiera solo to mogę tylko żałować, że ominął mnie nieosiągalny już koncert pod szyldem GNG. A ile za zobaczenie ich live Wy byście dali? W ostatnim wywiadzie Preemo wspomniał o ofercie 2 milionów, które kiedyś im zaproponowano...

Wszystko miało miejsce przy okazji Rock The Bells i tamtejszego reunion show. Najpierw duet otrzymał ofertę 1 miliona, która następnie została podbita: "Peter [Oasis] wpadł na mnie pewnego dnia na ulicy, akurat w okresie kiedy chcieli ponownie zebrać mnie i Guru na scenie i oferowali milion dolarów za show Gang Starr. Dziwnym trafem ta wiadomość nigdy do Guru nie dotarła. Potem spotkał mnie i spytał 'Hej, a co gdybyśmy dali 2 miliony?' a ja odpowiedziałem, że muszę pogadać z Guru. A było to w tym okresie, gdy dopadł go rak i wszystko runęło jak lawina. Ale byłaby to piękna sprawa, na pewno zagralibyśmy za ten milion..." - wspomina Preem.

 

Anonim
hehe "dziwnym trafem", spoko ziomek, przelatuje im kolo nosa milion, a on nie pierdnie nawet guru, ze jest taka mozliwosc. pierwsze co, to dzwonilbym do ziomka z taka informacja czy zgadzamy sie, ja pierdole
PE
bo jestes dziwkąąą. jebac zdrowie, tylko hajs!
polew
chuj z tą bańką ! wchodzę na popkiller a tu reklama parówek #żenada zdeka
beka
Reklama parówek ? Gościu co ty specyfiki aplikujesz ?
jalokim
Reklama parówek, bo typeczku musiałeś oglądać jakieś paróweczki w internetach i pliki cookies to wykorzystały :) shit iz real.
Koleszka
Byłem na Służewcu na tym koncercie. Ogień był ogromny. Pomimo wieśniackich zachowań warszawiaków (coś o Legii i wyzywanie Słowaków z suportów).

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>