Lil Dap

Lil Dap

dodano: 2021-08-15 12:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Swego czasu głośno było o projekcie, w którym Jeru The Damaja, Peja i O.S.T.R. mieli połączyć polskich raperów z amerykańskimi - materiał finalnie się nie ukazał (przynajmniej do teraz), jednak Jeru postanowił podzielić się ze słuchaczami jednym z utworów, nagranych z przeznaczeniem na ten krążek.

wydarzenie
dodano: 2015-04-03 10:11 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

W dzisiejszej odsłonie artystów, którzy wystąpią podczas 14. edycji „Festiwalu z Atmosferą”, składamy hołd jedynemu i niepowtarzalnemu Guru – 9 lat po koncercie zaplanowanym w Hradcu, który się nie wydarzył i 5 lat po śmierci rapera. Przed Wami autor albumu uważanego za kwintesencję rapowych lat 90-tych – Jeru The Damaja, Bostończyk od zawsze związany z Guru i ekipą Gang Starr – Big Shug, oraz połowa kultowego duetu Group Home – Lil' Dap, czyli ekipa GANG STARR FOUNDATION!

dodano: 2011-10-03 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)
Pamiętacie gdy parę lat temu Lil Dap miał wydać album w Prosto? Finalnie całkiem niezły krążek "I.A.Dap" ukazał się nakładem Babygrande. Teraz jednak połówka Group Home pojawi się w Polsce po raz kolejny.

Okazją będzie poznańskie Terrorym Fever 2, gdzie Dap wystąpi obok Jeru, Cali Agents i solidnej reprezentacji polskiej sceny. Oprócz tego mamy daty październikowych koncertów SLU.