Chada, Bezczel, ZBUKU "Kontrabanda: Brat bratu bratem" - pierwszy singiel, start preorderu

Z dniem dzisiejszym wystartował preorder wspólnej płyty Chady, Bezczela i ZBUKA pt. "Kontrabanda: Brat Bratu Bratem". Wydanie preorderowe w twardym, kartonowym digipacku różni się od wersji sklepowej, która pojawi się na półkach w postaci super jewel box. Limitowana wersja preorderowa zawiera dodatkowe bonusy, niedostępne w regularnej sprzedaży, w postaci niepublikowanego utworu, vlepek, plakatu oraz tekstów utworów. Dostaliśmy także pierwszy teledysk!

Premiera albumu przewidziana jest na 30 kwietnia. Za produkcję albumu odpowiadają m.in. David Gutjar, Tasty Beatz, PSR, DJ Flip, RX, Poszwixxx, Świerzba, Nitro i Lazy Rida.

Chada, Bezczel, ZBUKU - Kontrabanda: Brat Bratu Bratem

Chada, Bezczel, ZBUKU - Kontrabanda: Brat Bratu Bratem

reklama
beczq
"Nie pytaj mnie co z tym chadą, dla ciebie dziwne to zobacz, z organow scigania kreci se beke #zbigniew_stonoga. Nieuchwytny cel aka szukajcie a znajdziecie.." YHYM..
OMFG
Czy wy macie jakas umowe o wspolpracy z zakladami karnymi? Czy tak po prostu wspieracie ziomkow z pod celi ;)
aaaa
ŻĘNADA
beka
Bezczel... miałem do Ciebie szacunek a tu wyjeżdżasz ze wspólną płytą z tym łakiem, no-skillem i przestępcą Chadą... Gimborapera Zbuka bym jeszcze przetrawił, ale tego drewniaka nie ma mowy.
LOVKI
Żenadą to wy może jesteście ale jak widać to oni to co robią kochają !! Wy jeśli tak komentujecie żałośnie to wydaję się że wy po prostu im zazdrościcie że oni coś osiągnęli w życiu a nie co to wy . Jeśli w tyle szczęścia w życiu nie macie co oni to już nie ich wina :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>