18. splash!: iLoveMakonnen, Danny Brown,The Underachievers i inni w Ferropolis!

Dochodzą do nas słuchy, jakoby niektórzy nadal traktowali nasze ostrzeżenia o wyprzedaży z nienależytą powagą. Dlatego ostrzegamy raz jeszcze: Jasne, na dworze panuje brzydka pogoda, do lata jeszcze daleko, dlatego planowanie podróży na najlepszy festival świata próbujesz przesunąć jeszcze trochę. Ale wyobraźcie sobie następujący scenariusz: koledzy ładują piwa i namioty do auta, z głośników lecą tłuste bity, okulary przeciwsłoneczne błyszczą i wszyscy cieszą się na cztery najpiękniejsze dni w roku - a Ty musisz zostać w domu. Samemu na działce. Nikt nie pije za twoje zdrowie. Rap z głośników komórki. Smutne wyobrażenie. Dlatego: wiesz, co masz z tym zrobić!

iLoveMakonnen

Jeżeli interesujesz się rapem i nie słyszałeś do tej pory o iLoveMakonnen, to pora to nadrobić. Ten sympatyczny jegomość z Atlanty uzbierał ponad 52 milionów klików przy wsparciu Drake`a w hicie "Tuesday" i z nieoczekiwanego sukcesu udało mu się zbudować prawdziwą stabilną karierę: jego seria mixtape`ów "Drink More Water" doczekała się już piątej edycji - a w 2015 roku pojawi się po raz pierwszy po drugiej stronie Atlantyku. Do zobaczenia nad wodą Ferropolis!

Kool Savas

Najnowszy album Savasa „Märtyrer“ to statement: przeciwko głupocie, bezsensownym image`om, przeciwko uproszczonej muzyce, przeciwko wszystkiemu, co nie ma nic wspólnego z prawdziwym rapem. Kool Savas może sobie na to pozwolić. Nie tylko dlatego, że tak jak od dawna jest niedoścignionym wzorcem flow w niemieckim rapie i pomimo prawie dwóch dekad w rapgrze znajduje swoich wielu naśladowców. Savas to przede wszystkim niedościgniony wzór grania koncertów. To, co pokazuje Savas na scenie, takiej energii nie potrafią wykrzesać z siebie nawet o połowę młodsi MCs. Tak, boimy się trochę o stan dźwigów Ferropolis. Ale radość z powodu oczekiwanego występu Savasa przewyższa nasze obawy. I to znacznie.

Die Orsons

Die Orsons powrócili - i do tego lepiej niż kiedykolwiek. Owszem, ich poprzednie albumy były genialne, ale muzycznie był to heterogoniczny artystyczny clash kreatywnych artystów Tuy, Kaasa, Maeckesa i Plana B. Ich najnowsze wydawnictwo to prawdziwy spójny sound. To oznacza: What`s goes definiuje die Orsons na nowo. Czterech szwabów na żywo nadal nie mają żadnych hamulców, w tej kwestii nic się nie zmieniło. I może po raz kolejny wyczarują tęczę pośród dźwigów Ferropolis.

The Underachievers

Najpierw „Indigoism“, potem „The Lords Of Flatbush“ i w końcu „Cellar Door: Terminus Ut Exordium“. Wszystko, co bohaterowie niezależnej sceny rap wyprodukowali od ich wypłynięcia na szerokie wody, było bez wątpienia dope. Dopeness czuć w przypadku AK i Issa Gold nie tylko na krążku, przede wszystkim widać je na scenie. Dlatego zaprosiliśmy chłopaków do Ferropolis po raz kolejny. Gdzie oczywiście czeka na nich overachievs.

Danny Brown

To nie tylko najbardziej szalony raper, którego amerykańska scena odkryła w ostatnich latach, to przede wszystkim prawdziwy spektakl na żywo. Co prawda, cieszący się złą sławą epizod fellatio z 2013 roku niekoniecznie chcemy zobaczyć w Ferropolis - ale że na scenie splasha! w lipcu będą dziać się szalone rzeczy, tego jesteśmy pewni. Danny jest rozwydrzony - i do tego posiada katalog pełen hitów.

Vince Staples

Vince Staples imprezuje z fajnymi ludźmi - tworzył wspólnie muzykę z Odd Future i Mac Millerem/Larry Fishermanem i wyruszył w trasę koncertową wraz ze Schoolboyem Q - ale nie to jest najbardziej interesujące w przypadku tego młodego chłopaka z Kalifornii. Najbardziej interesująca jest jego muzyka. Jeżeli chcesz się dowiedzieć jak można rapować równocześnie na luzie i na ostrzu noża, musisz sprawdzić jego EPkę "Hell Can Wait" z zeszłego roku. I pojawić się na jego tegorocznym występie na splashu! w Ferropolis.


BombenProdukt feat. Herzog, PTK, Sadi Gent & Tayler

Może to z powodu jego ulubionego tematu nagrywek berliński raper Herzog ma wielu fanów, jednak w najbardziej znanych mediach rapowych jest wspominany tylko okazjonalnie. Mianowicie chodzi o narkotyki. „Eine drogenlose Frechheit (beznarkotykowe chamstwo)“, też tak to interpretujemy. Dlatego zaprosiliśmy Herzoga i jego gang BombenProdukt (PTK, Sadi Gent & Tayler) prosto do Ferropolis. Nie dlatego, że uważamy zażywanie narkotyków za coś godnego polecenia, tylko z powodu dobrej muzyki rap. A tej nie może zabraknąć w Ferropolis.

Do zobaczenia w Ferropolis!

18. splash! Festival
10-12. lipca 2015
Ferropolis - Miasto z Żelaza
Gräfenhainichen (Niemcy)

http://www.splash-festival.de

Line Up (porządek alfabetyczny na dzień 5.02.2015):

BombenProdukt feat. Herzog, PTK, Sadi Gent & Tayler | Chefket | Danny Brown | Die Orsons | Flatbush Zombies | Freddie Gibbs | G-Eazy | Genetikk | Haftbefehl |iLoveMakonnen | Inglebirds | Kool Savas | Little Simz | Marsimoto | Megaloh | PRhyme | Prinz Porno | The Underachievers | Vince Staples

18. splash! Festival 2015 - bilety:

Bilet na splash! Preparty (9. lipca, ważny tylko za okazaniem regularnego karnetu na splash! Festival) - 5,90 EUR (ok. 23,60 zł)
Bilet niedzielny (12. lipca 2015) bez możliwości campingu - 49,90 EUR (ok. 199,60 zł)
Karnet Early Bird na splash! Festival (10-12. lipca 2015) - 109,90 EUR (ok. 439,60 zł) - WYPRZEDANE
Karnet na splash! Festival (10-12. lipca 2015) + pole namiotowe - 119,90 EUR (ok. 479,60 zł)
Karnet VIP na splash! Festival (9-12. lipca 2015) + pole namiotowe - 219,90 EUR (ok. 879,60 zł)

Bilety zamówisz na stronie tixforgigs:
https://www.tixforgigs.com/site/Pages/Shop/ShowEvent.aspx?ID=10162

Karnet VIP zapewnia:
- możliwość rozbicia namiotu przy swoim samochodzie
- darmowy wstęp na oficjalny czwartkowy bifor i ekskluzywne imprezy VIP
- oddzielne wejście na teren festiwalu
- oddzielne pole namiotowe
- odseparowany darmowy autobus
- odseparowane darmowe toalety i prysznice
- dostęp do ekskluzywnej trybuny z widokiem na mainstage.

WAŻNE!
Wszystkie bilety na splasha! są spersonalizowane. Kiedy zamawiacie bilety dla znajomych, musicie podać ich imiona i nazwiska podczas zamówienia. Wstęp otrzyma tylko ta osoba, na którą został wystawiony bilet. Na początku 2015 roku uruchomimy platformę, na której będziecie mogli przepisać wasze wejściówki na inną osobę lub sprzedać za uczciwą kwotę.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>