Die Orsons

Die Orsons

wydarzenie
dodano: 2015-02-06 12:00 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)

Dochodzą do nas słuchy, jakoby niektórzy nadal traktowali nasze ostrzeżenia o wyprzedaży z nienależytą powagą. Dlatego ostrzegamy raz jeszcze: Jasne, na dworze panuje brzydka pogoda, do lata jeszcze daleko, dlatego planowanie podróży na najlepszy festival świata próbujesz przesunąć jeszcze trochę. Ale wyobraźcie sobie następujący scenariusz: koledzy ładują piwa i namioty do auta, z głośników lecą tłuste bity, okulary przeciwsłoneczne błyszczą i wszyscy cieszą się na cztery najpiękniejsze dni w roku - a Ty musisz zostać w domu. Samemu na działce. Nikt nie pije za twoje zdrowie. Rap z głośników komórki. Smutne wyobrażenie. Dlatego: wiesz, co masz z tym zrobić!

kategorie: Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2010-07-28 18:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)


Drugi i środkowy dzień Splasha zapowiadał się chyba najgoręcej i najbardziej obfitował w koncerty, których nie można było przegapić.
Wszystko było tak upchane w czasie, iż wystarczy powiedzieć, że w czasie gdy na głównej scenie grali Boot Camp Clik, na pozostałych mieliśmy Lewisa Parkera z Johnem Robinsonem, Fashawna oraz Chiddy Bang...