LJ Karwel "Zdolna Półka" - teledysk

video
dodano: 2014-10-23 13:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wypił wilk piw kilka, ponieśli i wilka. Zapraszamy Was do oglądania nowego SLEEP SHOTA, promującego debiutancki album LJ'ta Karwela - "Niepotrzebne skreślić". Po poważnym "Nienawidzę ludzi" i sentymentalnym "Małpim Mieście" przyszła kolei na mocny, imprezowy sztos - niepozbawiony jednak odrobiny refleksji. Mamy też remix "Nienawidzę Ludzi" autorstwa Inventa.

"Zdolna półka" to dionizyjskie ujęcie tematu pijaństwa, oczywiście w wersji polskiej. Zamiast greka w todze zalanego rozcieńczonym winem, mamy rapera zamroczonego piwem, niesionego przez kumpli na przygodę. Taki stan przeżył kiedyś niemal każdy. Jak wiadomo - być całkiem zamroczonym nic fajnego, nigdy nie wiesz w jakim stanie się obudzisz i czy ktoś ze znajomych nie przegiął z psikusami. Co przytrafiło się Karwelowi? Sprawdźcie w klipie!

SLEEP SHOT: LJ Karwel - Zdolna półka - Niepotrzebne skreślić

Invent, czyli producent i DJ związany z U Know Me Records to as jakich mało. Mimo niecałej ćwiary na karku nagrał już EPkę z udziałem m. in. KRS-One i Kid Daytony, uczestniczył też w pierwszoligowych festiwalach pokroju Free Form czy Open’era. Dla LJ’a Karwela wziął na warsztat pierwszy singiel o mocnym tytule „Nienawidzę ludzi”.
 
Premiera płyty LJ’a Karwela, którą już (jak widać i słychać) chcą remiksować najlepsi odbędzie się jutro, tj. 24.10.2014r. Wydanie długo oczekiwanego albumu pt. „Niepotrzebne skreślić” świętować będzie wytwórnia Alkopoligamia, której LJ Karwel jest częścią od dwóch lat.
 
Wspomniany już Invent zagra na imprezie soczysty set w ramach uczczenia współpracy, a dołączą do niego R.A.U., Black Belt Greg i Lazy One. Expose tej gorącej premiery odczytane zostanie w warszawskim klubie 55, w ramach cyklu imprez Alkopoligamii, czyli Lepszych Piątków, już jutro!

LJ Karwel - Nienawidzę ludzi - Invent Remix

SLEEP SHOT: LJ Karwel - Zdolna półka - Niepotrzebne skreślić

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>