Niepotrzebne Skreślić

Niepotrzebne Skreślić

dodano: 2014-10-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Debiutancki album LJ’a Karwela pt. „Niepotrzebne skreślić” to muzyczna podróż przez złotą erę hip hopu – lata ’90 – którym moc współczesnego głosu rapera dodaje świeżości. Longplay ten to kompletna opowieść, której klimat dostosowuje się do pór tygodnia, bo „working class hero” LJ Karwel wie, czym jest frustracja i zna smak relaksu po robocie.

"Dziś wielki dzień dla LJ'ta Karwela i dla nas - Alkopoligamii. Po miesiącach ciężkiej pracy z przyjemnością odsłaniamy "Niepotrzebne skreślić" - debiutancki album Krzysztofa. O 22.00 odpalamy pierwszego szampana w Klubie 55 w Warszawie, świętując premierę i rozdziewiczając jesienną trasę koncertową Eljota. To dla nas również jubileuszowe (rocznica) Lepsze Piątki, a zagrają na nich: R.A.U., Black Belt Greg, Lazy One oraz gość specjalny - Invent (U Know Me)" - czytamy w info prasowym. Poniżej odsłuch oraz najbliższe koncerty.

recenzja
dodano: 2014-10-23 17:00 przez: Marcin Flint (komentarze: 0)

2014 to rok weryfikacji wyborów, jakich w rapowym drafcie dokonała Alkopoligamia. Po sprawdzeniu czy Kubie Knapowi udało się nie denerwować i nie łudzić, przyszedł czas przekonać się ile potrzeba skreślić u LJ Karwela, najbardziej nieprzewidywalnego zawodnika w ekipie Mesa i Stasiaka.
 

video
dodano: 2014-10-23 13:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Wypił wilk piw kilka, ponieśli i wilka. Zapraszamy Was do oglądania nowego SLEEP SHOTA, promującego debiutancki album LJ'ta Karwela - "Niepotrzebne skreślić". Po poważnym "Nienawidzę ludzi" i sentymentalnym "Małpim Mieście" przyszła kolei na mocny, imprezowy sztos - niepozbawiony jednak odrobiny refleksji. Mamy też remix "Nienawidzę Ludzi" autorstwa Inventa.

video dnia
dodano: 2014-10-07 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

LJ Karwel - Małpie Miasto - Niepotrzebne skreślić

Dlaczego: LJ Karwel dał się poznać z mrocznej strony na opublikowanym „Nienawidzę ludzi”, był też bojowy w „Strusiu”. Single z nadchodzącej, multi-nastrojowej debiutanckiej płyty pt. „Niepotrzebne skreślić” uzupełnia video do „Małpiego miasta”. Ten utwór to pochwała prowincji, serdeczne pozdrowienie z Malin, czyli dzielnicy Moniek (Monkey City, Miasta Małp) i zachęta do odwiedzin. Raper oddał szacunek miejscu, z którego pochodzi. Teledysk Kamila „Tarnia” Tarnowskiego jeśli nie wzrusza, to na pewno porusza i każe LJ’a Karwela pozdrowić zwrotnie i zaprosić do siebie na koncert.

kategorie:
dodano: 2014-10-05 18:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Debiutancki album LJ’a Karwela pt. „Niepotrzebne skreślić” to muzyczna podróż przez złotą erę hip hopu – lata ’90 – którym moc współczesnego głosu rapera dodaje świeżości. Longplay ten to kompletna opowieść, której klimat dostosowuje się do pór tygodnia, bo „working class hero” LJ Karwel wie, czym jest frustracja i zna smak relaksu po robocie.

Tracklista:

01. Jeden
02. Gdzie Są Moje Maupy
03. Nienawidzę Ludzi
04. Poczuć Wolność (feat. Kuba Knap, Gruby Józek)
05. Nie Ważne (feat. Flow)

dodano: 2014-09-30 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

LJ Karwel i autor programu jutubowego “Z dupy” prezentują promomix nadchodzącej płyty rapera pt. “Niepotrzebne skreślić”. "Zaskakująca mieszanka montażu, miksu i dubbingu przekonuje o jednym; ci, którzy słyszeli płytę Karwela kiwają głowami uśmiechając się radośnie." - pisze Alkopoligamia. Na odsłuch pełnego albumu musicie jednak zaczekać do 24.10.2014r.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-18 18:38 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Okładka debiutanckiej płyty LJ’a Karwela pt. „Niepotrzebne skreślić” sugeruje atomową moc muzyki – nie bezpodstawnie. Pierwszy teledysk promujący wydawnictwo zawiera sporą dawkę poetyckiej agresji i w przyszłym tygodniu  zaatakuje świat, wraz ze startem zamówień typu preorder. Ostatecznie longplay ukaże się 24.10 nakładem Alkopoligamia.com.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2014-09-07 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Krzysztof "LJ" Karwel zakończył prace nad debiutanckim albumem “Niepotrzebne skreślić". "Raper spędził ostatnie miesiące wraz z doświadczonym realizatorem R.A.U. w studiu Alkopoligamia.com rumieniąc mikrofon wersami o samotności, pijaństwie, frustrującej pracy i seksie. Płyta pobłogosławiona przez Noona i ozdobiona grafiką mistrzów już niedługo zostawi trwały ślad w Waszej psychice. Dla nas ta jesień będzie złota (jeśli nie sprzedażą, to talentem LJ'a.)." - pisze Alkopoligamia a my czekamy na efekty pracy drugiego (obok Kuby Knapa) z Wilkożbików!