Video Dnia: LJ Karwel "Nienawidzę ludzi"

video dnia
dodano: 2014-09-25 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

LJ Karwel - Nienawidzę ludzi - Niepotrzebne skreślić

Dlaczego: LJ Karwel mrozi wzrokiem obiektyw kamery zapewniając, że nienawidzi ludzi i od razu wiadomo, że nie chodzi o buraczane wywyższanie, a o emocje z rodzaju „też tak czasem mam!” Moniecki raper pokazał klasę współpracując z doświadczonym producentem utworu – Szogunem – skokowo zwiększając apetyt na cały album. Wizja powstała na bazie fonii Karwela jest dziełem współpracy Witka Michalaka i Tomasza Czernickiego. Płyta „Niepotrzebne skreślić” ukaże się 24.10.2014 r. nakładem Alkopoligamia.com, a dziś ruszył jej preorder. Zamówienia można składać tutaj: http://sklep.alkopoligamia.com/?p=32156 Kupując płytę bezpośrednio od niezależnej oficyny Alkopoligamia.com wzbogacasz swoją kolekcję o "Zapomniane mixtape by Dj Lazy One" dołączony do longplaya, niedostępny nigdzie indziej. 

LJ Karwel - Nienawidzę ludzi - Niepotrzebne skreślić

Mędrzec Syjonu
O ja pierdole... chłop nie zdążył wydać jeszcze płyty, a już płacze jak to jego sława doskwiera. Naprawdę nie było nikogo w studio, kto by mu sprzedał liścia na odmułę?
g...g
poskarż tacie
Czarli
Gdzie Ty wyłapałeś że mu sława doskwiera? Ja zrozumiałem to tak że wkruwia się chłop jak ktoś do niego podbija gdy chce się najebać. Nie czaje Ciebie. Kawałek sztos tak poza wszystkim :P
Mędrzec Syjonu
Słyszałem o analfabetyzmie wtórnym, ale trudności w zrozumieniu słowa mówionego to już chyba działka laryngologa.
wTF
szkoda że nic się nie rymuje, tak w sumie

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>