Pawbeats ft. Paluch "Na miarę" - teledysk

video
dodano: 2014-09-10 15:00 przez: Step Records (komentarze: 3)

Na miarę to kolejny klip promujący Utopię. Gościnnie udzielił się poznański raper Paluch. W utworze oprócz brzmień fortepianu można usłyszeć mały afrykański instrument - karimbę oraz trąbkę zagraną przez Mikiego Kubickiego. Płyta Utopia dostępna jest na preorder.pl i w Empikach.

Po medialnym sukcesie ostatnich singli, czas na kolejny klip promujący Utopię. Klip do utworu Na miarę nakręcono w Bydgoszczy. Teledysk został zrealizowany przez ekipę M.L. FILMZ. W klipie obecne są ujęcia z dotychczasowych teledysków promujących Utopię (M.L. FILMZ), a także z filmu dokumentalnego Utopia (TEGONIEZNOSISZ).

- Cieszę się, że to kolejny obrazek, który powstał w moim rodzinnym mieście i już staramy się o to, by nie był to z naszej strony koniec - mówi Pawbeats.

Podziękowania dla sklepu Antyki na ul. Gdańskiej 42 w Bydgoszczy. Teledysk powstał przy wsparciu marki odzieżowej Patriotic.

Pawbeats ft. Paluch - Na miarę

Pawbeats ft. Paluch - Na miarę

yelawolf
dajecie jakieś info o 3 nowych freestylach Yeli bo prawdziwy rozpierdol na rockowych klasykach. Primus Freestyle Money Freestyle Alabama Song Freestyle
ELOBREKO12
pierwszy jak na glam rapie, gimbPOWER ha ha ha
Click97
Dobrze jest ! Pozdrawiam z Bydgoszczy Miedzyń !

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>