Ab-Soul za Earla Sweatshirta - ostatnia zmiana w line-upie Splash! Festivalu

splash! 17: jedno odwołanie i piątek zachodniego wybrzeża.

Możemy oficjalnie potwierdzić: Earl Sweatshirt odwołał swoje wszystkie występy w Europie i dotyczy to również 17. splasha! Powodem są kłopoty zdrowotne Earla. według jego własnej wypowiedzi, wypalił się i stracił sporo na wadze. Z tego powodu zmuszony jest do przerwy. Pomimo tego, że z chęcią obejrzelibyśmy jego występ, potrafimy go zrozumieć. Zdrowie jest najważniejsze. Pomimo tego członek Odd Future obiecuje, że z łóżka będzie pracował nad nowym materiałem, aby jak najszybciej dostarczyć swój nowy album. Czekamy!

Dobra wiadomość? Slot Earla został godnie zastąpiony osobiście przez szefa filozofa TDE Ab-Soula. Dzięki występom Isaiah Rashada, Schoolboy Q oraz Ab-Soul pierwszy oficjalny dzień 17. splasha! mianujemy piątkiem TDE. Throw ya dubs up!

Jeśli chodzi o nocną imprezę możemy potwierdzić kolejnego wykonawcę. Fenomen berlińskiej sceny Bass Gang porządnie rozgrzeje wszystkich przed setem Hudsona Mohawka oraz wszystkich tych, którzy swoją resztkę energii po występie Cashmere Cat będą chcieli wyładować na parkiecie. Ten kolektyw DJi to prawdziwi wyznawcy lajstajlu TurnUp i udowodnią, że rządzą nie tylko w Berlinie.

pytanko małe
czy dusza zastąpił też earla na Openerze w Gdyni ? ?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>