splash! festivak

splash! festivak

dodano: 2024-03-12 18:02 przez: Michał Kubacki (komentarze: 0)
Trzeci line up update splash! festivalu i line up preparty.

o ekscytujące czasy dla fanów splasha! Nie dość, że w zeszłym tygodniu ogłoszono Playboi'a Cartiego jako trzeciego headlinera największego hip-hopowego festivalu w Niemczech, to teraz organizatorzy informują o dodatkowej pre-party, która przedłuży festival o kolejny dzień wypełniony rapem, atmosferą splasha! i szaloną zabawą. W dzień przed regularnym splashem!, w środowy wieczór, wystąpią m.in. Trippie Redd, Kool Savas i Paula Hartmann.

dodano: 2014-07-09 16:10 przez: Michał Kubacki (komentarze: 1)

splash! 17: jedno odwołanie i piątek zachodniego wybrzeża.

Możemy oficjalnie potwierdzić: Earl Sweatshirt odwołał swoje wszystkie występy w Europie i dotyczy to również 17. splasha! Powodem są kłopoty zdrowotne Earla. według jego własnej wypowiedzi, wypalił się i stracił sporo na wadze. Z tego powodu zmuszony jest do przerwy. Pomimo tego, że z chęcią obejrzelibyśmy jego występ, potrafimy go zrozumieć. Zdrowie jest najważniejsze. Pomimo tego członek Odd Future obiecuje, że z łóżka będzie pracował nad nowym materiałem, aby jak najszybciej dostarczyć swój nowy album. Czekamy!

Dobra wiadomość? Slot Earla został godnie zastąpiony osobiście przez szefa filozofa TDE Ab-Soula. Dzięki występom Isaiah Rashada, Schoolboy Q oraz Ab-Soul pierwszy oficjalny dzień 17. splasha! mianujemy piątkiem TDE. Throw ya dubs up!