Quebonafide "Ezoteryka" - płyta w drodze, robocza tracklista

O Quebonafide robi się w ostatnich miesiącach coraz goręcej a jego "Ezoteryka" wyrasta na jedną z bardziej wyczekiwanych płyt tego roku. Teraz raper z Ciechanowa postanowił podzielić się informacjami odnośnie stanu prac - wygląda na to, że niedługo powinniśmy dostać całość.

Niedawno Quebo napisał na swoim FB "Płyta już prawie gotowa", teraz dorzucił do tego roboczą tracklistę na bazie 20-25 numerów, które ma nagrane:

1. Ile mogłem
2. Żadnych zmartwień
3. Vanilla Sky
4. Powszechny i śmiertelny
5. Pareidolia
6. Hype
7. Ciernie
8. Tarot
9. Apatia
10. Harry Angel
11. Światłowstręt
12. Kyrie Eleison
13. Voodoo

"Tak kontrolnie żeby nie było, że nic się nie dzieje. (...) W przeciągu dwóch tygodni będzie też sztywne info odnośnie marki odzieżowej - Eclectic, mam już pierwsze wzory i wygląda to naprawdę dobrze." - kończy raper. Wiemy też, że 10 lipca pojawi się klip do singla z płyty Pawbeatsa, w którym też będzie można usłyszeć Quebę.

reklama
dym
1,2,6 i 8 miały być luźnymi trackami. Szkoda, że będzie tak mało nowych
Nida
W zasadzie Tarot akurat był zapowiedzią Ezoteryki i od początku miał się na niej znaleźć. Zresztą Quebo się potem jeszcze wypowiadał, że to jest tylko robocza tracklista i bardzo możliwe, iż te znane kawałki zostaną jednak wyrzucone na rzecz nowych.
bałagan
Jebac pozera quebonafide. Pseudointelekt pseudoerudycja, nawijanie wciąż o tym samym
chujciwoko
Jebać tępych polskich słuchaczy,co nie potrafią rozkminić porządnie skleconych wersów a jarają się jakimiś sucharami i odgrzewanymi kotletami:P
badumtsss
Guwnonafide
ZR
Jak może się o kimś robić goręcej?
qweqweqwe
Kiedy będzie album???

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>