Quebonafide feat. K-Leah "Ile Mogłem" - nowy numer

dodano: 2014-01-02 12:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Quebonafide zakończył bardzo udany dla siebie rok albumem z Eripe a otwiera go utworem idealnie potwierdzającym, jak wyraźny i błyskawiczny progres poczynił w ciągu minionych 12 miesięcy. "Ile Mogłem" to soczysty banger pełną gębą, ciekawie nawinięty i nie pozbawiony mocnych linijek i zdecydowanie jeden z mocniejszych strzałów od Queby, które póki co słyszałem.

Quebonafide - Ile mogłem (ft K-Leah, prod. Foux)

reklama
ffkffkffk
no Quebo progress roku ale do mw trzeba było gonix wziać HAHAH
VVingZ
A na cholere miałby w MW być? Z tych wspólnych projektów potem wyrastają kółka wzajemnej adoracji. Dobrze ze Quebo robi coś inną drogą. Dzieki temu nie musi się do nikogo dostosowywać i może mieć wyjebane na mainstream. Wiadomo, że kiedyś bedzie miał tak duży fejm (zasłużony) że bedzie kojarzony tylko z mainstreamem, ale miejmy nadzieje ze poziomu nie obnizy przez to i nie bedzie z wackami nagrywał.
Serwus Nerwus
____________________ SZCZUROWNIA ____________________ ____ Zassaj rap w 100% za free - szczurownia.blogspot.com _____ ____ Odsłucha rapu online - szczurowaplytoteka.blogspot.com ____ __________ Szczurowe Radio - myradiostream.com/szczurownia __________
el uno
zajebisty motywator
Paweł
czekajcie na KBPSA w tym roku , płyta rozjebie potwierdzone info !!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>