KOKAFELLAZ w 511 - premiera mixtape'u Flinta "Talent nie istnieje"

Miejsce: 

Pomost 511, Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa

Data: 

2014-05-16 22:00

Koka Beats zaprasza na premierę mixtapu Flinta „Talent Nie Istnieje”, która odbędzie się w piątek 16 maja w klubie Pomost 511. Imprezę rozkręcą Flint i ekipa DJ’ska Koka Fellaz tego wieczoru w składzie: Auer, Eklektik Selektah i Err Bits. Każdy kto pojawi się na miejscu będzie mógł zdobyć mixtape zupełnie za darmo.

Jak zdobyć mixtape lub inne gadżety od Koka Beats i Koka? Wystarczy wziąć udział w specjalnej loterii, która odbędzie się na imprezie między 22:00 a północą. Do wygrania oprócz najnowszego mixtape’u Flint  „Talent nie istnieje” będą koszulki i bluzy Koka oraz gadżety od wytwórni Koka Beats i klubu Pomost 511.

"Talent nie istnieje" to mój trzeci projekt zrealizowany dzięki współpracy z Koka Beats. Technicznie rzecz ujmując ma on formę mixtape'u zmixowanego przez DJ'a Flipa i prowadzonego przez Greena. Większość tracklisty stanowią zupełnie nowe, autorskie kawałki, ale będziecie mogli usłyszeć również kilka niepublikowanych zwrotek alternatywnych, czy też remixy i blendy. Opakowanie, logówki i wszystkie grafiki jak zawsze zaprojektował Szajba. Pod względem rapowym pozwoliłem sobie na poruszenie kilku bardziej kontrowersyjnych tematów i eksperymentowanie z flow i brzmieniem. "Talent nie istnieje" zapowiada moje czwarte solo, które ukaże się na rynku jesienią tego roku – tak o projekcie mówi Flint.

Start 22:00, wstęp wolny.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>