Sokół i Marysia Starosta "Ta płyta wymagała rozumienia ciemnej strony mocy" - videowywiad cz.1

"Czarna Biała Magia" (recenzja) owiana była tajemnicą aż do dnia premiery, a już po niej wywołała wiele dyskusji i różnorakich odczuć słuchaczy, zarazem pokrywając się złotem już w dniu premiery. Sokoła i Marysię złapaliśmy w warszawskiej Klubokawiarni Towarzyska, niedługo po tym, jak wrócili z egzotycznych podróży, w które udali się po zamknięciu płyty - a wszystko po to, by porozmawiać o albumie oraz wielu kwestiach mniej lub bardziej z nim związanych. Dziś pierwsza połowa rozmowy.

„Jarałbym się jak głupi gdybym mógł zagrać najmniejszy epizod w filmie Smarzowskiego, choćby przemknąć tyłem na siódmym planie w worku na głowie nocą” – napisał Sokół, czy recenzenckie porównania "CBM" do filmów Smarzowskiego są więc zamierzone i to celowa inspiracja? Czy to, że niektórych miejscach flow jest bardziej „narracyjne” niż zwykle, jako dopełnienie tego filmowego klimatu? Czy Marysia uważa, że przy drugiej płycie lepiej czuła "rapowy klimat" niż przy pierwszej? Czy finalnie robienie płyty "pod deadline" pomogło czy utrudniło pracę? Dlaczego na płycie nie znaleźliśmy żadnych rapowych gości, a nawet numer z R.A. The Rugged Manem ukaże się osobno? O tych i innych kwestiach poniżej.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Mateusz Wasążnik

Sokół i Marysia Starosta "Czarna Biała Magia" - wywiad po premierze cz. 1 (Popkiller.pl)

szyms
pytanie z dupy i nijak muzyczne. Sokół jest z Marysią? hahah :)
Elo
Płyta jest gówno warta o niczym :) pozdrawiam cioty
Anonim
Wczesniejsza ich płytę kupiłem w ciemno w wersji deluxe i się nie zawiodłem tej nie zdążyłem i na szczęście bo bym się zawiódł
Tomek N
:) jesli ta płyta jest o niczym to współczuję :) idź słuchać dalej Gurala i Kaena
K8
Nareszcie Popkiller! No uwielbiam Was słuchać. Dzięki za tą płytę i za każdą kolejną! :)
Lukas666
Płyta jest zajebista przecież, ale wiadomo ze nie dla gimbów którzy oczekują od rapu by był łatwy i przyjemny.
spiętymikrofon
Dlaczego przy takich wywiadach z dwoma wykonawcami (i więcej) nie używasz Ematej dwóch mikrofonów? Zobacz sobie wywiad Blender Art z Dwa Sławy na przykład. Lepiej się tego po prostu słucha. Nie mogę, spinam się. Yoł!
juza82
Marysi noga 'chodzi' zaraz zajebe w stół:)
aaaaa
jak Marysia mogła odjebać się w jakieś rajstopy + air max'y :O
Sukcesss
Płyta wymiata !!!! nie slyszalam jeszcze nic tak dobrego jesli chodzi o hip hop. hip hopu sluchalam troche jako malolata, ale jakos do mnie nie przemawial, ale ta plyta to MISTRZOSTWO. Mam nadziej, że doczekam sie kolejnej plyty w takim klimacie. GRATULUJE SUKCESU i ŻYCZE KOLEJNYCH !!!! Pozdrawiam
gtn
Sokół Marysia jest z tobą tylko dla hajsu
wtajemniczony
^ jakby była dla hajsu to by nie zostawiła dla Sokoła poprzedniego faceta :P

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>