Buczer "Przemierzam świat" - teledysk

video
dodano: 2013-08-26 19:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Buczer - Przemierzam świat

"Przemierzam Świat" to kolejny teledysk promujący solowy album Buczera pt. "uTRAPiony". Krążek ukaże się na rynku 20 września nakładem opolskiej wytwórni Step Records. Za wyprodukowanie singlowego numeru "Przemierzam Świat" odpowiada producent S.S.Z. Album w przedsprzedaży dostępny jest na http://www.preorder.pl.

„Singiel wyróżnia się na tle ogólnym warstwy brzmieniowej albumu, jednak uważam, że jak najbardziej zasłużył, by się na nim znaleźć. Płyta zachowana jest w trapowej stylistyce jeśli chodzi o bity oraz flow, ale "Przemierzam Świat" to niejedyny kawałek, który odbiega nieco stylistycznie i lirycznie od pozostałej części utworów." - mówi toruński raper.

„uTRAPiony" to najnowszy, solowy album Buczera znanego z toruńskiej formacji PTP oraz z solowych projektów. Muzyk zainspirowany świeżymi brzmieniami zza oceanu stworzył nowoczesny, spójny krążek, który trafi w gusta wymagających słuchaczy.

Gościnnie na płycie współzałożyciela popularnej grupy PTP pojawili się tacy goście jak Zeus, VNM, Bezczel, Kobra, Bonson, Kroolik Underwood oraz inni. Za mocno elektroniczne brzmienie płyty odpowiada m.in. Juicy, MeloBeats, Aglofellaz czy Świerzba.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>