Video Dnia: Ten Typ Mes "Alkopoligamia 2013"

video dnia
dodano: 2013-05-15 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki - Alkopoligamia 2013

Dlaczego: "Jak ja lubię na sportowo", nawijał nie tak dawno Borixon a panowie z Alkopoligamii wprowadzają ów sport w rapie na next level. Pierwszy singiel promujący album Ten Typ Mes i Lepsze Żbiki to zrealizowany z gracją i rozmachem przelot przez całą alkopoligamiczną familię. Sprawdźcie więc co do powiedzenia ma Typ i czekajcie na album, bo będzie się działo. A na razie - ubrania, nagrania, sport. Klip co za Mes!

-ME-
Mes jak zwykle nie zawodzi. Takie fajne uczucie daję ten utwór, widać, że wszyscy tam to taka duża rodzina, którą Mes bardzo szanuje.
gostek
Mes wzór dla każdego polskiego rapera jak dorosnąć. Kiedyś dawno młody kot, dziś lepszy żbik. Chylę czoła Piotrze - za muzykę, za charyzmę, za rozkręcenie wytwórni. Props!
sfaf
Wszystko co piszecie to prawda. Ja się nie jaram w ogóle. Po prostu nie siada mi taki leniwy styl bez pazura... Czekam na hejty
NołnejmX
Ten sam sampel co MDC - Patologia, było kiedyś na youtubie ale usunęli xD
Elementary
Łeee chujnia, myslalem, ze tu kazdy z Alkopoligamii rzuci jakas zwrotke, a tu tylko Mes. Mialem nadzieje, ze uslysze cos nowego od Karwela, ktory aktualnie jest jednym z moich ulubionych polskich raperow.
ja
nie lubię mesa, nie lubie go, ale skurwiel jeśli chodzi o flow i stylówe odsadził PL scenę o lata świetlne

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>