Video Dnia: Polskie Karate ft. Dwa Sławy "W 3 Dupy"

Polskie Karate ft. Dwa Sławy - W 3 dupy (prod. Metro)

Dlaczego: Pytanie "dlaczego" możecie zadać tylko przed włączeniem play, bo po nim wszystko staje się jasne. Sam już nie wiem co w tym wszystkim jest najlepsze. Okopcony Wyga, relaksujący się w wannie Igor, "roztrzepany" Astek czy pobity Radek. Nie zapominajmy jednak o Metro, który zrobił taki bit, którego większość raperów by się przestraszyło. Ci się nie boją niczego i rozpierdalają wszystko sławiąc Polskie Karate w całym kraju. Ogień!

 

CZAK
CO ZA ROZPJERDOL.. R O Z P I E R D O L
yo
moc
Piotr
zero jaranka
domino
a Flipa na tą imprezę nie zaprosili?;d
krol albanii
hipsterski rap
podwarszawiak
wiadra jarane byly w klipie to flip musial miec zezwolenie od rodzicow :) nie mial to go nie ma a szkoda bo wiadro na niego czekalo :)
krzys
hipsterski rap ? boze swiety jaki ty nie dojebany jestes dzieciaczku zaloz hipsterskie okularki i wypierdalaj stad na swoich butach z lyzwa lamusie
Afgan
od 10 minut siedzę i " :O "
Anonimus Condomus
@krzys, dokladnie tak. Tacy jak on tylko i wylacznie toleruja rap z patologicznych kamienic i nic wiecej, gdzie kazdy rapuje o tym samym i w ten sam sposob, nie wnoszac nic nowego od siebie, brawo, tak wlasnie wyglada obraz fanow rapu w polsce. Polskie Karate wnosi cos swiezego, przepelnionego funkiem, ktorego tak brakuje w naszym kraju, ale co ja sie bede rozpisywal i tak pozostaniecie w swojej szarej strefie.
weed
Tacy jak on tylko i wylacznie toleruja rap z patologicznych kamienic i nic wiecej, gdzie kazdy rapuje o tym samym i w ten sam sposob, nie wnoszac nic nowego od siebie, brawo, tak wlasnie wyglada obraz fanow rapu w polsce. Polskie Karate wnosi cos swiezego, przepelnionego funkiem, ktorego tak brakuje w naszym kraju, ale co ja sie bede rozpisywal i tak pozostaniecie w swojej szarej strefie. [2]
-ME-
zajebiste!
eS
o rzesz kurwa ciężki rozpierdol!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>