Raperzy Grają Piosenki: Eldo, Onar, Te-Tris

wydarzenie
dodano: 2013-01-14 16:43 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przeważnie występują na pierwszych planach: w klipach, na zdjęciach, w wywiadach i na koncertach. Przeważnie to oni "mają głos" a oficjalny kontakt z gramofonami - sporadyczny, na próbach czy podczas słuchania winyli w domowym zaciszu. Czas najwyższy lekko oszukać "cztery elementy" i zamienić rolę "gadającego" rapera na grającego dj'a.

Eldo:
"Tej nocy zamierzam zagrać to czego słuchałem najwięcej w 2012 roku, od nowego pokolenia amerykańskich raperów przez Jamiego XX po SBTRKT. Do zobaczenia!"

Onar:
"Jestem raperem i słucham głównie rapu, jakby nie zabrzmiało to banalnie. Wybiorę i puszczę kawałki, którymi się jaram na 100%. Polecą klasyki, ale będą też niespodzianki. Bądźcie gotowi i do usłyszenia. 5!"

Te-Tris:
„Na jednej z pierwszych edycji udowodniłem, że gram sporo nadających się na parkiet świeżynek a jak sięgam po starocia to tylko spod szyldu party animal. Do setlisty dorzucę kilka numerów, które wychodzą poza mój codzienny repertuar. Dlaczego? Zjedz coś tłustego, zostaw swój drogi telefon w domu i wpaaaadaaaaaj. Flyorfly!”

Before & after zagra ekipa FLIRTINI:
Ment XXL (HAAH/Rasmentalism)
Jedynak (Club Collab)

Start 22:00
Wstęp 5zł do 23/Później 10zł

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>