Łona i Webber "Jestem przepełniony goryczą" - videowywiad

video
dodano: 2011-10-04 20:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 18)
W dniu premiery czwartego (i pół) albumu duetu Łona i Webber, mieliśmy przyjemność spotkać się  z jego twórcami. Choć wrześniowe słońce nie pozwoliło nam zmarznąć, wszyscy lekko przeziębieni ucięliśmy sobie niedługą pogawędkę w parku, której efektem jest videowywiad, który dziś możecie u nas zobaczyć.

Jeśli jesteście ciekawi co Łona myśli o swojej opinii optymisty, jak powstał tekst do "Nocny Express" czy jaka koncepcja przyświecała Webberowi przy produkcji tych nieludzkich bitów... Zapraszamy!

Oprócz tego pogadaliśmy sobie o tym jak Łona znosi jesienną deprechę (a raczej "mały smuteczek"), o polskiej życzliwości i tym jak Webber radzi sobie przy pisaniu tekstów. W wywiadzie znalazły się też pytania dotyczące niuansów ujawnionych potem na okładce albumu, do której wówczas nie miałem jeszcze dostępu. Mam nadzieję, że mi wybaczycie. Tak czy siak... Szykujcie się na kolejną porcję pogody ducha, która choćby ukryta za "pychą" i "snobizmem" wciąż jest zaraźliwa.

 

Tagi: 

malinowysorbet
Świetny! Dawno nie widziałam tak konkretnego, merytorycznego i spokojnego wywiadu. Po zalewie chłamu i wielkich przedstawień gdzie nikogo nie interesują odpowiedzi zaproszonych osób takie coś robi wrażenie. Co do ewentualnego spięcia Daniela, no halo, to Łona i Webber ;P
cytrynowysorbet
Świetny! Dawno nie widziałam tak konkretnego, merytorycznego i spokojnego wywiadu. Po zalewie chłamu i wielkich przedstawień gdzie nikogo nie interesują odpowiedzi zaproszonych osób takie coś robi wrażenie. Co do ewentualnego spięcia Daniela, no halo, to Łona i Webber ;P
Piotrek----
You gonna have to wanna gdzie to mozna posłuchac w wykonaniu łony??
RedDevil
Miałem nadzieję, że nie będzie lewackich wstawek, ale musieliście wspomnieć o "Szkoda zachodu", którego nie da się nie skipować.
Anonim
Fajnie, tylko gdzie jest kurwa wywiad z Jeru? gdzie do chuja z wywiad z Onyx'ami? ja wciąż pamiętam.
Anonim
Diabełku, won hejtować Jesmenów, a wywiadu komentować nie będę, bo co niby miałbym dodawać?
Anonim
RedDevil, dalczego się nie da nie skipować? Prawda w oczy kole brat?
Kondi
podzielam zdanie Zajawkowicza Popkiller pamiętamy ;DD
Anonim
świetny, merytoryczny wywiad - brawo
Anonim
w porównaniu do CGM to danielowi faktycznie brakuje trochę luzu w tym wywiadzie, ale trzeba przyznać, że mimo to wywiad o wiele ciekawszy niż ten rawicza - tu jest cały czas mowa o konkretach, a tam było z 10 minut pierdolenia o niczym, a potem nie wiem, bo wyłączyłem.
Anonim
bardzo fajny wywiad jak każdy z łoną, ale gdzie Jeru?
kurwazuo
bardzo dobry wywiad, ale KIEDY BĘDZIE TEN Z ONYXAMI?
Zajawkowicz
Trochę chujowo, że Webber Exile'a nie znał.
KratoS95
No to rozumiem taki wywiad to jest coś
kandydat
świetny wywiad
Sad?-Damn!
jeden z Twoich lepszych wywiadow Danielu , brawo, wiecej luzu, mniej kartki :)
kurtis
Spoko wywiad, a czemu pytałeś o Exile'a??
DeeMGenius
Prowadzący wywiad nie wiedział skąd jest "You gonna have to wanna?". No to się nieźle zna na rapie, jak nie zna takiego klasyka.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>