Zioło Zioło

Zioło Zioło

dodano: 2015-08-23 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 5)

W nadchodzącym tygodniu redakcyjne oko zostanie skierowane na słoneczny Wrocław, a konkretniej na naszego Młodego Wilka 2013 - Zioła. Na 1 września bowiem zapowiedziany jest krążek naszego bohatera pt. "Cokolwiek". Co się za nim kryje? Dowiecie się już niebawem, kiedy to pojawi się przedpremierowa recenzja materiału. W międzyczasie natomiast będziecie mogli zapoznać się z kilkoma ciekawymi tekstami dotyczącymi twórczości reprezentanta Rób Rzeczy i kilkoma niespodziankami od samego Michała, do czego gorąco zachęcam! A więc oficjalnie - Zioło zostaje naszym Artystą Tygodnia!

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-03-30 14:55 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się kolejny luźny numer Zioła. Tym razem od reprezentanta wrocławia dostajemy numer p.t. "Wróg", którego odsłuch znajdziecie w rozwinięciu. Jest to kolejny track, które co tydzień są udostępniane słuchaczom.

dodano: 2015-03-09 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

W sieci pojawił się pierwszy z luźnych numerów Zioła, które będą wypuszczane cyklicznie, w każdy poniedziałek. Na pierwszy ogień poszedł numer "Akceptacja", który również wyprodukował wrocławianin. Linijki i podkład, do których zdążył już Zioło przyzwyczaić swoich słuchaczy, dają gwarancję udanych numerów. Odsłuch w rozwinięciu. Akceptuj.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-25 18:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 8)

Nasz świeżo upieczony Młody Wilk pracuje nad kolejnym albumem. "Obawiam się, że będzie klasyk" napisał Zioło. Nie ukrywamy, że bardzo czekamy na ten krążek. Obecnie dyskografię solową rapera zamyka "Hip-Hop".

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2011-10-15 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
Zapowiadane od dawna dwupłytowe wydawnictwo warszawskiego rapera, reprezentanta Szybkiego Szmalu nadchodzi. Już 19 listopada na półki sklepowe w całym kraju trafi kompilacja 40 premierowych kawałków - Aloha 40%.

Na ten szalony projekt Proceente zaprosił blisko 90 artystów z różnych miast i różnych rapowych pokoleń. Jesteście ciekawi kogo?