WBS

WBS

video
dodano: 2015-12-14 23:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Znamy już wyniki Wielkiej Bitwy Szczecińskiej, która odbyła się w minioną sobotę w klubie Wasabi. Teraz pojawiło się video z finału, w którym zmierzyli się Edzio i Filipek...

wydarzenie
dodano: 2015-12-09 17:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

WBS to legendarna pozycja wśród bitew freestyle'owych, największy turniej północnej Polski i kawal historii - to tam po raz pierwszy zabłysnęli tacy zawodnicy jak Enson czy Mełcin. W tym roku odbędzie się 9 już edycja Wielkiej Bitwy Szczecińskiej, emocji na pewno nie zabraknie, go grono zaproszonych zawodników jest naprawdę mocne.

Rozstawieni będą bowiem: Filipek, Mełcin, Bonez, Edzio, Tymi, Feranzo, Szyderca, Jędrzej, Czeski i Roka.

dodano: 2011-12-10 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 9)
Już 17 grudnia w klubie Wasabi odbędzie się jedna z bardziej prestiżowych imprez wolnostylowych - Wielka Bitwa Szczecińska. Całość poprowadzi Filip Rudanacja, natomiast w jury, obok niego, zasiądą jeszcze Muflon i Orzeu. Zapisać na bitwę możecie się wysyłając maila na zapisywbs@gmail.com (imię i nazwisko, miasto, ksywka). Bilety w cenie 25/30zł do nabycia w sklepach B-Shop (al. Piastów 54) oraz Quality Shop (Łubinowa 75).

Dodatkowym magnesem do przybycia są trzy specjalne koncerty. Wystąpią: promujący nadchodzącą płytę Projekt Nasłuch + goście, Bonson/Matek oraz Reno. Na papierze wygląda to conajmniej grubo!

Pod spodem możecie sprawdzić zapowiedź.