Wielka Bitwa Szczecińska 6 już za tydzień

dodano: 2011-12-10 17:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 9)
Już 17 grudnia w klubie Wasabi odbędzie się jedna z bardziej prestiżowych imprez wolnostylowych - Wielka Bitwa Szczecińska. Całość poprowadzi Filip Rudanacja, natomiast w jury, obok niego, zasiądą jeszcze Muflon i Orzeu. Zapisać na bitwę możecie się wysyłając maila na zapisywbs@gmail.com (imię i nazwisko, miasto, ksywka). Bilety w cenie 25/30zł do nabycia w sklepach B-Shop (al. Piastów 54) oraz Quality Shop (Łubinowa 75).

Dodatkowym magnesem do przybycia są trzy specjalne koncerty. Wystąpią: promujący nadchodzącą płytę Projekt Nasłuch + goście, Bonson/Matek oraz Reno. Na papierze wygląda to conajmniej grubo!

Pod spodem możecie sprawdzić zapowiedź.

dsa
Popkiller wpada?
m
wpada nagrywa i wrzuca w 2014 wiec po co ci to ?
dareeek
bedziecie z kamera? kiedy teledysk i wywiad z solaremi bialasem?
Szpecu1
Podbijam, kiedy videowywiad z Solarem i Białasem ?
Prawda
Kilka zdań o bitwach freestylowych co do wczorajszej WBS. Temat wolnych schodzi w Polsce na psy! Ludzie przestańcie tak ludzi ośmieszać! Chodzi o to, że jeśli nie jesteś znanym mc to nawet twoja najlepsza nawijka nie pozwoli Ci przejść! Eliminacje są tylko z nazwy! Przechodzą zawsze ci sami zawodnicy, którzy są trochę już znani na arenie freestajlowej choćby nawet słabo nawijali... Wczoraj mieliśmy tego dowód. Przestańcie tak oszukiwać ludzi, bo to jest po prostu śmieszne... nie dziwię, że coraz więcej emsi odchodzi od wolnych na bitwach, bo wiedzą, że jest to po prostu ustawianie, zero w tym zdrowej rywalizacji, jeśli nie posiadasz określonego fejmu będzie bardzo ciężko coś w ogóle przejść nawet jeśli rozjebi*** wejściami!!! TAKA PRAWDA
Gorzów
Brawo Enson!
@ Prawda
Fejm jakoś trzeba zdobyć ;)
Jaa
Bonson wibijaj do Ksawerowa albo Łodzi !!!
ŁÓDŹ..
!!Wbijaj do ŁODZI BONSON!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>