Video live

Video live

dodano: 2011-06-06 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 13)


Gwoździem programu na naszej pierwszej urodzinowej imprezie, która odbyła się we Wrocławiu była reprezentacja Alkopoligamii. Mes i Stasiak, wspomagani przez Hubsona, Theodora i Jazzy na dobre rozgrzali publikę zebraną w Alibi. Usłyszeliśmy masę przekrojowo dobranego materiału... Tego dnia miały też miejsce premierowe wykonania numerów "Otwarcie" i "Efekt" i to właśnie je możecie dziś u nas obejrzeć.

dodano: 2011-06-05 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


Jedną z dwóch głównych gwiazd na naszej wrocławskiej imprezie był górnośląski kolektyw Gopside, promujący ubiegłoroczne "Czarne Złoto" i tegoroczne "Przeminęło Z Dymem". Ekipa pojawiła się w składzie Jajonasz aka Lukatricks, MoraL, Gano, Świtał, Mata, DJ Motyl i zabrała nas w podróż po nowszym i starszym materiale.

dodano: 2011-06-04 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)


Tradycyjnym elementem popkillerowej imprezy, którego nie zabrakło i we Wrocławiu, jest oczywiście wolnostylowy jam. Tym razem na scenie pojawili się współprowadzący Theodor, zwycięzca wrocławskich eliminacji Wojny O Wawel (a później i całego cyklu) - Czeski oraz... Sprawdźcie sami kto jeszcze dotarł a komu się to nie udało.

dodano: 2011-05-21 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Po występie Rekorda zostaliśmy we wrocławskiej obsadzie, ale zarazem przenieśliśmy się do Kalifornii. Ekipa Grill-Funku od paru lat intensywnie nakręca w 71 westcoastowy vibe a jak słychać po reakcjach publiki spotyka się to z bardzo ciepłym odbiorem. Sprawdźcie występ Prysa i Bleiza.

dodano: 2011-05-20 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)


Kwietniowa zorganizowana razem z Punktem G impreza we Wrocławiu otworzyła świętowanie naszych pierwszych urodzin a mimo średnio korzystnej daty (środa) w klubie Alibi znalazło się około 300 osób, które nas i artystów przyjęły naprawdę elegancko. Rozpoczynamy publikację video z koncertów, które wtedy obejrzeliście i zaczynamy zgodnie z chronologią od występu Rekorda.

dodano: 2011-04-28 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)


Wczoraj obejrzeliście pierwszą połowę freshowego występu Reksa. Występu, który naprawdę rozpalił warszawski klub i mocno zdarł gardła kilkuset obecnych tam osób. Część druga rozpoczyna się naprawdę mocnym uderzeniem - tribute'em dla Guru i morderczym "Say Goodnight" na bicie Premiera.

dodano: 2011-04-27 20:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)


Dla wielu to właśnie występ Reksa był najgorętszym momentem naszej lutowej imprezy. Rhythmatic Eternal King Supreme wjechał na scenę z buta, z energią, nie tracąc czasu na nic i serwując przekrój przez esencję swojego repertuaru. Dziś mamy dla was pierwszą połowę jego występu.

dodano: 2011-04-25 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)
Tradycyjnym elementem naszych imprez jest zawsze freestyle'owy jam, odbywający się najczęściej tuż przed punktem kulminacyjnym. Pozwala trochę wyluzować klimat, odsapnąć, wysączyć conieco przy barze i zebrać siły przed najważniejszymi wydarzeniami.

Tym razem wypadło to dość nietypowo i kontrastowo, bo na scenie pojawili się Białas, Pogz, DJ Hard Cut i BluEyesOne.

dodano: 2011-04-24 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


Przekonaliście się już, że w lutowym koncercie Te-Trisa nie brakowało ani energii ani emocji. On sam był pod wrażeniem i stwierdził, że "ogień" to zbyt delikatne słowo na określenie tego, co tam się działo.

Dziś obejrzycie drugą połowę występu a w niej m.in. zagrani na nowym bicie "Martwi", nieśmiertelna "Pamięć" w oryginalnej wersji czy koncertowy pewniak w postaci "Bez Wazeliny".

dodano: 2011-04-21 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)


Ciężko byłoby nam wyobrazić sobie lepszy support przed ekipą Showoff niż Te-Tris, Pogz i DJ Tort. Jeśli połączymy to, że Tet jest wielkim fanem chłopaków (co dało mu dodatkową motywację), że nagrał cały mixtape na bitach Statika, że grupy ich fanów dość mocno się pokrywają i w końcu to, że skillsy sceniczne siemiatyckiego MC znane są już od roku 2004 to otrzymamy idealny wstęp do gorącego lutowego wieczoru.

dodano: 2011-04-19 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)


"[Imprezę] zaczęliśmy od wycieczki za Ocean, do słonecznej Kalifornii, razem z DJ-em, który w przeszłości produkował dla takich ikon jak Westside Connection, Yukmouth czy Kurupt oraz jego debiutującym po wielu latach podopiecznym, łudząco podobnym do B-Reala. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się jednak, że BluEyesOne i Clinton Place zaprezentują się aż tak dobrze. Tymczasem nieznany nikomu kot momentalnie przyciągnął uwagę i sprawił, że co chwilę otrzymywaliśmy pytania "Kto to"...