Up To Date Festival

Up To Date Festival

dodano: 2017-08-30 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Blisko 50 artystów na pięciu muzycznych scenach i muzyka po brzegi wypełniająca festiwalowe lokalizacje to – jak się okazuje – nie wszystko. Po raz kolejny organizatorzy Up To Date Festival zaskakują tym, co przygotowali dla miłośników ich muzycznych wyborów. 

dodano: 2017-07-24 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Do ogłoszonych już jedenastu artystów ekipa z Białegostoku dorzuca kolejną, silną muzyczną reprezentację, która  8 i 9 września wystąpi podczas tegorocznego Up To Date Festival m.in. na krytych parkingach Stadionu Miejskiego oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wśród nich światowe premiery i artyści, którzy dotąd nie występowali w tej części Europy. A to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo!

Zaczynamy zatem od wysokiego C by później wznosić się coraz wyżej:

dodano: 2017-06-29 09:54 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Poznaliśmy wszystkich artystów muzycznych, którzy wystąpią podczas 8. edycji białostockiego Up To Date Festival. Łącznie w ciągu dwóch dni 8 i 9 września na krytych parkingach Stadionu Miejskiego, w Operze i Filharmonii Podlaskiej oraz w Muzeum Rzeźby im. Alfonsa Karnego wystąpi blisko 50-ciu artystów.

dodano: 2016-09-27 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Można już ogłosić oficjalne festiwalowe zakończenie roku na rodzimym muzycznym podwórku. Ostatnim przystankiem na mapie Polski był Białystok i odbywający się właściwie w trzech różnych miejscach w mieście Up To Date Festival. Na zapowiedzi będącej przedsmakiem poprzedniego weekendu skupiłem się głównie na artystach, których uznałem za opcję must see. I z pełną odpowiedzialnością mogę stwierdzić jedno - nie zawiedli. Każdy, bez wyjątku zaprezentował się niesamowicie publiczności zgromadzonej w podziemnym parkingu Stadionu Miejskiego w Białymstoku. Organizacyjnie? Na Popkillerową 5, ale do rzeczy.

dodano: 2016-08-27 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Czym byłby Up To Date Festival bez niespodzianek? Jeśli myśleliście, że na temat programu powiedzieliśmy ostatnie słowo, to byliście w błędzie. Do scen Electronic Beats, Technosoul, Centralny Salon Ambientu dołącza kolejna (również dwudniowa): Red Bull Container Stage! Na owej scenie wystąpią wyróżniający się polscy artyści skupieni wokół prężnych projektów. W surowej przestrzeni jednego z parkingów Stadionu Miejskiego w Białymstoku, które adaptujemy w tym roku pod Festiwal, zaprezentują się wykonawcy związani z nowo powstałą wytwórnią MOST, kolektywem Wixapol S.A., a także zdolny podlaski producent w kilku projektach muzycznych!

dodano: 2016-08-09 20:13 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Znamy już wszystkich artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Jego organizatorzy przedstawili dziś grupę 18 artystów, którzy zasilą trzy festiwalowe sceny.

dodano: 2016-07-02 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Znamy kolejnych artystów, którzy wystąpią na tegorocznym Up To Date Festival 23 i 24 września w Białymstoku. Tym razem organizatorzy ujawniają nazwiska spod znaku techno, electro i ambientu.

dodano: 2016-05-12 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Mamy kolejne świeże informacje o tegorocznym Up To Date Festiwal. Wśród nich nowa lokalizacja Festiwalu, scena T-Mobile Electronic Beats i muzyczne wsparcie PKO Białystok Półmaratonu. Do Festiwalu cztery miesiące. Czy uda im się czymś jeszcze nas zaskoczyć?

dodano: 2016-04-13 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Znamy już pierwszych artystów, którzy wystąpią 23 i 24 września w Białymstoku na Up To Date Festival. Wśród nich selekcja nazwisk, która odzwierciedla charakter tego białostockiego wydarzenia.

dodano: 2016-03-01 16:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Organizatorzy Up To Date Festival 2016 przekazują pierwsze informacje na temat siódmej edycji imprezy. A w nich zmiany i zapowiedź kolejnych nieoczekiwanych i niespodziewanych ruchów organizacyjnych. Zaczęło się! Zaczynamy przygotowania do kolejnego Up To Date Festival w Białymstoku!

dodano: 2015-12-29 18:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

W tym roku po raz kolejny kilkudziesięciu artystów z całego świata wystąpiło na trzech scenach w ramach białostockiego festiwalu Up To Date. Była to już szósta edycja festiwalu. Eklektyczny hiphop, nowoczesna elektronika, selekcja światowego techno na Węglowej i ambient w murach Opery i Filharmonii Podlaskiej sprawiły, że to dwudniowe wydarzenie zostało docenione przez „Radiowy Dom Kultury”, audycję Programu Trzeciego Polskiego Radia. Up To Date Festival został nominowany w kategorii „Wydarzenie Roku”, zaś występujący na scenach festiwalu Syny oraz Taco Hemingway otrzymali nominację w kategorii „Płyta Roku”. Głosy w plebiscycie można oddawać do 8 stycznia 2016 r.

wydarzenie
dodano: 2015-08-05 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Ekipa z Białegostoku zamyka listę artystów, czyli pełny line-up Up To Date Festival. Znamy już komplet artystów, którzy w pierwszy weekend września wystąpią na trzech scenach Up To Date Festival. Jesteście ciekawi, kto jeszcze znalazł się w białostockim festiwalowym rozkładzie jazdy? 

video
dodano: 2015-07-21 21:23 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Ekipa z Up To Date Festiwal w Białymstoku przez pięć kolejnych lat zdążyła już nas przyzwyczaić do zaskakującej promocji tego wyjątkowo ciekawie realizowanego festiwalu. Nie inaczej jest w tym roku. Prezentujemy oficjalny film promujący tegoroczną edycję z udziałem samych organizatorów festiwalu, któy w tym roku odbędzie się 4 i 5 września.

dodano: 2015-06-17 15:30 przez: Maciej Sulima (komentarze: 1)

Do przedstawionych ponad miesiąc temu artystów, ekipa z Podlasia dorzuca kolejną grupę. Tym razem nie mogło obyć się bez niespodzianek! Jakich? Zobaczcie sami!

Dla tych, którzy po raz pierwszy stykają się z Up To Date Festival przypominamy – nie jest to zwykły festiwal muzyczny. To platforma łącząca muzykę z innymi dziedzinami sztuki. W ciągu pięciu ostatnich lat z niedużej lokalnej imprezy Festiwal stał się unikatowym wydarzeniem muzycznym i dzięki pasji tworzenia jakiej nieustannie oddają się jego organizatorzy swym charakterem przyciąga najciekawszych twórców gatunku z całego świata.

kategorie:
dodano: 2015-06-17 05:50 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Setki artystów, dziesiątki tysięcy uczestników, zapadające w pamięć aranżacje scen muzycznych i przestrzeni festiwalowych, wiele akcji towarzyszących oraz miliony wyświetleń filmów promocyjnych - tak wyglądają owoce ostatnich pięciu edycji Festiwalu Up To Date w Białymstoku. A przed nami kolejna, która zapowiada się równie ciekawie.