Up To Date Festival ogłasza kolejnych artystów, a wśród nich m.in. Adi Nowak i HEWRA!

Do ogłoszonych już jedenastu artystów ekipa z Białegostoku dorzuca kolejną, silną muzyczną reprezentację, która  8 i 9 września wystąpi podczas tegorocznego Up To Date Festival m.in. na krytych parkingach Stadionu Miejskiego oraz w Operze i Filharmonii Podlaskiej. Wśród nich światowe premiery i artyści, którzy dotąd nie występowali w tej części Europy. A to jeszcze nie jest ich ostatnie słowo!

Zaczynamy zatem od wysokiego C by później wznosić się coraz wyżej:

- Clams Casino, pochodzący z New Jersey, o którym w 2011 roku brytyjski The Guardian napisał, że jest w stanie zmienić oblicze hip-hopu. Sześć lat później wiemy, że mieli rację.

- Shifted & The Empire Line [Varg, Christian Stadsgaard (Damien Dubrovnik) & Isak Hansen], sekretne połączenie sił w muzycznej kolaboracji ze światową premierą  projektu na białostockiej scenie.

- Lorenzo Senni, mediolański pasjonat Rave’u i Trance lat 90-tych dający nowe życie pozornie kiczowatym brzmieniom. W jego wizji muzyka ta pozbawiona jest jednak znanego schematu, rutyny, lekkostrawnej formy.

- Prurient live. Rok 2017 i obecność Dominicka Fernowa na Up To Date Festival zbiega się z obchodami 20-lecia jego kultowej już wytwórni płytowej Hospital Productions. 

- Abdulla Rashim, po raz pierwszy live w Polsce. Anthony łączy przejmujące, wielopoziomowe techno i przenikające ambientalne tła w zaklinającą całość. 

- Peter Van Hoesen, po raz pierwszy w Polsce. Szykujcie się na jeden z najbardziej dopieszczonych setów swojego życia!

- Detroit In Effect, prosto z Detroit, prosto z serca. Oszałamiające sety pełne turntablistycznego talentu i duszy Motown. Nie przegapcie tego. Pierwszy raz w Polsce.

- Spinscott live - posiadacz prawdopodobnie najszybszych palców, które kiedykolwiek dotykały samplera MPC. Jest autorem formy, który sam opisuje jako Jungle Plus Drums. Po raz pierwszy w Polsce i do tego ze specjalną muzyczną niespodzianką!

- Edanticonf live, to kolejny artysta, który za sprawką Up To Date pojawi się po raz pierwszy w Polsce. Jego utwory, choć wybitnie melodyjne jak na gatunek muzyczny jakim jest techno, konsekwentnie unikają ocierania się o banał i skutecznie wciągają słuchacza w świat pełen nostalgii i odniesień do natury.

- Art Crime, na scenie Technosoul nieczęsto pojawia się artysta dotykający tak mocno muzyki house.. Art Crime zagra w Polsce po raz pierwszy i to właśnie u nas.

- Verge & Osmo Nadir live - premiera światowa. Połączenie sił debiutanta z Irlandii i białostockiego artysty. Ciężko uwierzyć, że utwory wydane niedawno na prestiżowej wytwórni Avian wyszły spod rąk debiutanta. Nasz wieloletni współpracownik - Osmo Nadir opracuje dedykowany materiał wizualny wzbogacający pierwszy koncert Verge’a. 

- HEWRA – kontrowersyjny rapowy skład, który nie chce za wiele o sobie mówić

- Rosalie, urodziła się w Berlinie, ale większość życia spędziła w Poznaniu. W swojej muzyce miesza inspiracje brzmieniem amerykańskiego R&B i hip-hopu lat 80-tych i 90-tych z zamiłowaniem do nowej elektroniki. Od 2015 roku coraz śmielej stawia kroki na polskiej scenie muzycznej, zaliczając występy m.in. na festiwalach Spring Break i Open'er. Teraz kolej na Up To Date.

- Adi Nowak - młody raper z Poznania, który zadebiutował na początku 2016 roku publikując w Internecie niezwykle gorąco przyjętą EPkę Nienajprawdziwsze. Swój przekaz adresuje do słuchaczy, którzy lubią zatrzymać się, popatrzeć na wszystko z dystansem i podjąć w sposób niebezpośredni próbę refleksji nad tym, co dzieje się dookoła.

- Eltron John, jedna z bardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzyki tanecznej. Eltron ma za sobą przeszło 10 lat występów w całej Polsce i Europie. Gościł na najważniejszych krajowych festiwalach a także na Festiwalu Sonar w Barcelonie.

- Boogie Mafia (Bert & Harper). Harper, człowiek – instytucja na polskiej scenie klubowej. Bert, producent i remikser kolekcjoner winyli. Znany z projektów Last Robots i Boogie Mafia. Od niedawna działa pod szyldem Holiday 80. Na Up To Date wystąpią w muzycznej kolaboracji.

- Da Vosk Docta, jeden z najambitniejszych i najbardziej płodnych polskich producentów.

CENY BILETÓW I ZNIŻKA DLA KLIENTÓW T-MOBILE

Nowością w tym roku jest zniżka dla klientów T-Mobile, którzy nadal będą mogli kupić bilety po cenach z pierwszej, przedsprzedażowej puli. Liczba biletów w niższych cenach jest ograniczona i dostępna wyłącznie za pośrednictwem bileterii GOING.
W celu uzyskania zniżki wyślij SMS o treści UTD pod numer 80557, otrzymany kod wprowadź podczas zakupu biletu na Going.pl

BILETY I KARNETY

Karnet Centralny Salon Ambientu - 69 PLN
Karnet Stadion - 99 PLN
Karnet FULL - 159 PLN - karnety w puli przedsprzedażowej wyprzedały się w ciągu kilku dni! Nie czekajcie z zakupem.
Sprzedaż trwa do wyczerpania limitowanej puli karnetów.

Sprzedaż online: 

www.biletomat.pl
www.going.pl
www.eventim.pl

Punkty sprzedaży stacjonarnej: 

Sieć Sklepów Saturn, Empik, Media Markt,
Bułka z Masłem, Białystok, ul. Lipowa 4,
Francja Elegancja, Białystok, ul. Nowy Świat 3,
Baristacja, Białystok, ul. Sienkiewicza 7,
GramOffOn, Białystok, ul. Malmeda 17,
Pan Pacman, Białystok ul. Nowy Świat 2,
Side One, Warszawa, ul. Chmielna 21. 

Więcej punktów dystrybucji na: http://www.uptodate.pl/bilety
Link do wydarzenia na FB - http://www.facebook.com/events/1058381807595491/

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>