These Days

These Days

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-12-25 16:00 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 6)

Końcówka roku to dobry okres, by poza opisywaniem najświeższych wydawnictw przypomnieć sobie także warte uwagi albumy, które z powodu natłoku premier umknęły nam gdzieś pod kątem zrecenzowania. Takie jak "These Days"...

Płyta Ab-Soula była przeze mnie najbardziej oczekiwaną płytą tego roku. Najpierw Soulo miał wydać krążek wspólnie z JMSN. Wrzucono nawet do sieci singiel "You're Gone", który był zresztą bardzo udany. Projekt jednak zawieszono, a raper z TDE skupił się na własnej solówce. Na owoc tejże pacy musieliśmy dość długo czekać. Ale w końcu jest i możemy się z nim zapoznać.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-06-24 21:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Po sukcesach Kendricka Lamara i ScHoolboya Q pora na Ab-Soula? Tego pewnie chcieliby fani TDE, a nowy krążek rapera trafia właśnie dziś do słuchaczy. Na "These Days" pojawiają się gościnnie właśnie Kendrick i Q, ale także Lupe Fiasco, Action Bronson czy Rick Ross a całość odsłuchać możecie poniżej.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2014-05-31 12:30 przez: Wojciech Graczyk (komentarze: 4)

W końcu! Po tylu miesiącach oczekiwań, Ab-Soul wyda swoją kolejną płytę. Nazwa jej to "These Days", a jej premiera odbędzie się 24 czerwca. Obok możecie rzucić okiem na dość kontrowersyjną okładkę, a w rozwinięciu newsa obejrzeć klip z jedną zwrotką z singla promującego ten krążek pt. "Stigmata", a także pełną wersję z Action Bronsonem i Asaadem.

dodano: 2012-03-15 18:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 13)
Coś w tym jest, że z upływem lat czas jakby przyśpiesza i ciężko jest mi uwierzyć, że od śmierci Nate Dogga minął już okrągły rok...
Doskonale pamiętam moment, w którym dotarła do mnie ta feralna wiadomość. Telefon od zaprzyjaźnionego konesera g-funku (pozdro Simon) był równie niespodziewany co przekazana przez niego informacja... umarł Nate D-O-Double-G. The King Of Hooks. The One, The Only Nate Dizzle.