Theophilus London

Theophilus London

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop
dodano: 2023-01-09 22:00 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 0)

Niedawno pisaliśmy o tym, że Theophilus London zaginął, a rodzina nie miała z nim kontaktu od miesięcy. Na szczęście raper się odnalazł, nic mu nie jest.

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2022-12-29 16:23 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Rodzina nie może się skontaktować z raperem i wokalistą od miesięcy. W grudniu zgłosiła jego zaginięcie Departamentowi Policji w Los Angeles.

kategorie:
dodano: 2020-01-22 01:35 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Błyskotliwy raper i wokalista wraca ze swoim pierwszym albumem od 2014 roku - towarzyszą mu Raekwon czy Giggs.

dodano: 2013-05-23 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)

Tegoroczny Freshman Travis $cott nie zdążył jeszcze na dobrą sprawę potwierdzić swojej kandydatury pełnym materiałem. Urodzony w 1992 roku raper z Houston właśnie wypuścił debiutancki mixtape zatytułowany "Owl Pharoah". O tym, że jego talent jest w cenie wiadomo było już wówczas, kiedy podpisał kontrakty z Epic Records i należącym do T.I.'a Grand Hustle, a w ramy swojego producenckiego konglometatu Very GOOD Beats wcielił go Kanye West. Teraz mamy okazję zweryfikować to jak młody raper i beatmaker radzi sobie z nagrywaniem własnych krążków. Gościnnie pojawiła się nie byle jaka plejada pierwszoplanowych postaci aktualnego sceny za Oceanem z T.I., 2Chainzem, A$AP Fergiem, Meek Millem czy Wale'em na czele.

kategorie: News, R&B, Teledyski
dodano: 2013-05-07 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

"I went to Rio in 2010. The trip gave me so much energy and I met so many amazing people that it inspired me to make a song in Rio’s honor". Jak powiedział, tak zrobił. Nowy singiel pochodzącego z NYC Theophilusa Londona to przepiękna, świetnie zagrana, oparta na chwytliwych i wartościowych melodiach piosenka R&B od której ciężko jest się uwolnić. Teledysk miał swoją premierę na MTVU, a co do niego samego dodaje kawałkowi tyle klimatu ile się da. Świetna robota i dobry materiał na hit.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-04-10 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Autor jednego z ciekawszych debiutów ostatnich lat, Theophilus London szykuje drugi album, który już na starcie zapowiada się międzynarodowo. Nagrywany jest bowiem w Paryżu a pierwszy singiel nosi tytuł "Rio". Dodajmy - singiel świetnie pasujący na rozkręcającą się powoli wiosnę. Leniwie, ciepło, klimatycznie - najs.

dodano: 2012-05-09 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)


Ten nowojorski MC sporo namieszał w ubiegłym roku, będąc wymienianym w czołówce najświeższych odkryć. Teraz 25-letni Theophilus London zawita do Polski, by 25 maja zagrać w Warszawie a dzień później w Gdańsku. Więcej szczegółów na razie nie znamy.