Theophilus London zaginął - nie ma z nim kontaktu od lipca!

kategorie: USA, Hip-Hop/Rap, News, Pop, R&B
dodano: 2022-12-29 16:23 przez: Bartosz Skolasiński (komentarze: 5)

Rodzina nie może się skontaktować z raperem i wokalistą od miesięcy. W grudniu zgłosiła jego zaginięcie Departamentowi Policji w Los Angeles.

Zespół PR Theophilusa poinformował o zaistniałej sytuacji w środę. "Przez ostatnie tygodnie przyjaciele i rodzina Theophilusa Londona pracowali wspólnie nad znalezieniem jego aktualnego miejsca pobytu. Ostatni raz, kiedy ktoś z nim rozmawiał, miał podobno miejsce w lipcu 2022 roku w Los Angeles. 27 grudnia członkowie rodziny Theophilusa Londona pojechali do Los Angeles, zgłosić jego zaginięcie do LAPD. London ma 35 lat, czarny kolor skóry, 187 centymentrów wzrostu, 79 kilogramów i ciemnobrązowe oczy. Jeśli posiadacie jakieś informacje, co do jego miejsca pobytu bądź stanu zdrowia, skontaktujcie się z jego kuzynem Mikhailem Noelem na jego instagramowym koncie @iamdjkellz albo z policją w Los Angeles" - czytamy w oświadczeniu.

Do Theophilusa napisał także jego ojciec Larry: "Theo, twój tata cię kocha, synu. Wszyscy twoi przyjaciele i rodzina szukają cię. Gdziekolwiek jesteś, wyślij nam jakiś sygnał. Cokolwiek się stało, przyjedziemy do ciebie." Ostatni post Londona na Instagramie był zamieszczony 11 lipca.

Theophilus London ma na koncie trzy solowe albumy, trzy mixtape'y, a także trzy epki. Jego ostanim krążkiem jest "Bebey" z 2020 roku. Pojawiły się na nim gościnne udziały takich artystów jak Tame Impala, Ariel Pink, Giggs czy Raekwon. Często współpracował z Kanye Westem np. przy okazji swojej solówki "Vibes" z 2014. Dwa lata później był nominowany do Grammy w kategorii Best Rap Performance za utwór Westa "All Day", w którym udzielał się gościnnie wraz z Paulem McCartney'em.

Theophilus London - Bebey (feat Giggs) [SN1 Road Mix] Official Music Video

Piotr
175 kilogramów to on nie ma.
szast_prast
W lipcu zaginął a w grudniu zglosili? Spoko. Pewnie sie kapneli przy wigilijnym stole
Anonim
Haha też o tym pomyślałem :)
Anonim
Kanye też zaginiony
Miami stick drill
Znalazł się.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>