Supermoce

Supermoce

video
dodano: 2016-10-20 19:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Z Oxonem spotkaliśmy się w ubiegłym tygodniu w Krakowie, korzystając z okazji jaką była moja wizyta związana z DJ-setem na imprezie z cyklu Creme de la Creme w klubie Prozak 2.0. Porozmawialiśmy natomiast zarówno o "Supermocach" czy nadchodzących projektach Oxona jak i o naszej wspólnej komiksowej zajawce i najnowszych marvelowych ekranizacjach takich jak "Luke Cage" czy "Deadpool".

Jeśli uważaliście, że na linii Oxon - Popkiller jest konflikt i spina to wyprowadzamy Was z błędu i zapraszamy na nietypową rozmowę przeprowadzoną w krakowskim Columbus Coffee!

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2016-04-07 22:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

"Venom" to najnowszy klip promujący album "Supermoce", w którym gościnnie udzielił się Eripe. "Supermoce" to koncept-album krakowskiego rapera Oxona, na którym każdy utwór nawiązuje do tematyki komiksowej, odnosząc się jednocześnie do sytuacji z życia codziennego. Dzięki takiej formie osoby, które nie interesują się komiksami, mogą w pełni zrozumieć treść poszczególnych utworów, a miłośnicy historii obrazkowych odnajdą w nich dodatkowe smaczki i nawiązania.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2015-06-30 02:40 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

""Supermoce" to najnowszy koncept-album krakowskiego rapera Oxona, na którym każdy utwór nawiązuje do tematyki komiksowej, odnosząc się jednocześnie do sytuacji z życia codziennego. Dzięki takiej formie osoby, które nie interesują się komiksami, mogą w pełni zrozumieć treść poszczególnych utworów, a miłośnicy historii obrazkowych odnajdą w nich dodatkowe smaczki i nawiązania. Dynamiczne, melodyjne bity z domieszką żywych instrumentów, zróżnicowana nawijka z elementami podśpiewywania, elastyczne flow i pierwszorzędna technika sprawiają, że obok tego albumu nie można przejść obojętnie." - czytamy w info prasowym. Na płycie gościnnie pojawili się Ad.M.a, Eripe czy Kojot.

Tagi: