Oxon: "Pora zrzucić kostium superbohatera i pokazać ludziom Tomka" - videowywiad

Z Oxonem spotkaliśmy się w ubiegłym tygodniu w Krakowie, korzystając z okazji jaką była moja wizyta związana z DJ-setem na imprezie z cyklu Creme de la Creme w klubie Prozak 2.0. Porozmawialiśmy natomiast zarówno o "Supermocach" czy nadchodzących projektach Oxona jak i o naszej wspólnej komiksowej zajawce i najnowszych marvelowych ekranizacjach takich jak "Luke Cage" czy "Deadpool".

Jeśli uważaliście, że na linii Oxon - Popkiller jest konflikt i spina to wyprowadzamy Was z błędu i zapraszamy na nietypową rozmowę przeprowadzoną w krakowskim Columbus Coffee!

Co zainspirowało Oxona do nagrania całego albumu osadzonego w komiksowej stylistyce? Dlaczego nie znalazł się tam najbardziej znany polski raper z komiksową ksywą czyli VNM? Jak podobają się Oxonowi najnowsze ekranizacje Marvela, zarówno kinowe jak te Netflixu? Co uważa o połączeniu świata Marvela i hip-hopu w "Luke'u Cage'u"? Czy zgadza się, że "Deadpool" to najlepszy kinowy Marvel? A także - jak idą prace nad płytą Oxon/Revo oraz czego można się spodziewać po nowym solo Oxona. O wszystkim usłyszycie w naszej rozmowie.

Rozmawiał: Mateusz Natali

Zdjęcia/Montaż: Konrad Szarek

Oxon - wywiad, o: komiksach, Luke Cage, Deadpool, nowym solo i Oxon/Revo (10.2016, Popkiller.pl)

Tagi: 

jatka świniaki
TURBO PROPS za inspiracje Pretty Lights. Sprawdzę w ciemno!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>