Step Brothers

Step Brothers

dodano: 2014-03-13 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Evidence i Alchemist odwiedzili niedawno Warszawę przy okazji premiery płyty Step Brothers, sprawiając zarazem, że klub 1500m2 wypełnił się po brzegi. O samym koncercie już Wam pisaliśmy, prezentując też zdjęcia i video, teraz pora na wywiad, bo zaraz po występie udało nam się dorwać Evidence'a z popkillerową kamerą!

video
dodano: 2014-02-04 21:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

To był naprawdę gorący wieczór. Wypełniony po brzegi klub 1500m2, ogromne kolejki przed wejściem, a na scenie dwójka ikon kalifornijskiej sceny niezależnej, będąca dzień po premierze swojego najnowszego krążka. Evidence i Alchemist zawitali do Polski pierwszy raz wspólnie (w innych konfiguracjach już wcześniej u nas byli), by rozgrzać zmarzniętą publikę, a wspierały ich w tym supporty w postaci W.E.N.Y., Włodiego i Pelsona.

Nasze zdjęcia mogliście już obejrzeć, płytę odsłuchać lub zamówić, wywiad z Evidence'em jeszcze tłumaczymy... dziś mamy za to videorelację, która oferuje Wam kilkanaście minut tego, co działo się w warszawskim klubie. Video nakręcił i zmontował Mateusz Wasążnik.

wydarzenie
kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap, Relacje
dodano: 2014-01-24 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

To był naprawdę gorący wieczór. Wypełniony po brzegi klub 1500m2, ogromne kolejki przed wejściem, a na scenie dwójka ikon kalifornijskiej sceny niezależnej, będąca dzień po premierze swojego najnowszego krążka. Evidence i Alchemist zawitali do Polski pierwszy raz wspólnie (w innych konfiguracjach już wcześniej u nas byli), by rozgrzać zmarzniętą publikę, a wspierały ich w tym supporty w postaci W.E.N.Y., Włodiego i Pelsona.

Wspierali również inni raperzy, bo w tłumie nie brakowało znanych twarzy - od tych, o których ostatnio jest dość głośno (KęKę, Hades) poprzez legendy (Eldo, Vienio), aż po dawno nie widzianych i nie słyszanych (Jimson). Naszą fotorelację zapewnił niezawodny Tomek Karwiński, a gdy zerkniecie na przedostatnie zdjęcie to będziecie wiedzieli co jeszcze udało nam się w ten wieczór zarejestrować.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-21 13:00 przez: Michał Zdrojewski (komentarze: 0)

Premiera albumu "Lord Steppington" naszych Artystów Tygodnia już dzisiaj, a równo z nią Evidence oraz Alchemist udostępnili swoim fanom wyczekiwany projekt do darmowego odsłuchu! Wśród gości na płycie znajdziemy takich mc's, jak Action Bronson, Styles P, Domo Genesis, Fashawn i Roc Marciano. "Lord Steppington" wydany został nakładem Rhymesayers Entertainment. Koncert w Warszawie dopiero jutro, lecz już teraz możecie podkręcić atmosferę i wsłuchać się w nowy materiał tych dwóch panów klikając w rozwinięcie newsa.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-19 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)

Już w środę w warszawskim 1500m2 pojawią się Evidence i Alchemist i jasną sprawą jest to, że będziemy chcieli złapać duet na popkillerowy wywiad. Wiedząc, że obaj mają w Polsce wielu fanów, postanowiliśmy dać wam możliwość zapytania Step Brothers o nurtujące was kwestie...

dodano: 2014-01-14 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Już w przyszłym tygodniu trafi do nas wspólny album Evidence'a i Alchemista, ale ta dwójka współpracowała i trzymała się ze sobą od dawna. Nie przypadkiem na nazwę duetu wybrali 'Step Brothers'. Ekipa HipHopIsRead postanowiła zebrać numery, w których do tej pory krzyżowały się drogi tej dwójki, poprzebijać je skitami z filmu... "Step Brothers" oraz wypuścić takowy mixtape jako preludium do pełnoprawnego albumu "Lord Steppington". Całkiem smakowity aperitif, nie ma co. Sprawdźcie sami.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2014-01-01 23:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 15)

Wiemy już więcej o styczniowym koncercie Evidence'a i Alchemista, promującym ich najnowsze wydawnictwo nagrane pod szyldem Step Brothers. Album 'Lord Steppington' swoją premierę będzie miał w przeddzień warszawskiego koncertu.

wydarzenie
kategorie: Hip-Hop/Rap, Koncerty, News
dodano: 2013-12-29 14:15 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Dopiero co Evidence propsował mural z jego podobizną umieszczony we wrocławskim klubie Backstage, dodając, że nie może doczekać się powrotu do Polski... a teraz okazuje się, że długo nie będzie musiał czekać. Na styczniowej mapie europejskich wojaży Step Brothers, czyli duetu Evidence/Alchemist, podczas trasy związanej z premierą albumu "Lord Steppington" znajdziemy również Polskę!

kategorie:
dodano: 2013-12-22 16:08 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

O tym projekcie mówiło się praktycznie od początku współpracy Evidence'a z Rhymesayers Ent. Jak wiadomo jednak Alchemist w ostatnich miesiącach nie ma czasu na nic, a ilość wypuszczanej przez niego muzyki jest kosmicznie duża. Wygląda jednak na to, że "przyrodni bracia" zbliżają się do końca prac, a wspólny album ALC i członka Dilated Peoples trafi do nas niebawem. Gościnnie na płycie usłyszymy m.in. Iriscience'a z Dilated, Roca Marciano, Action Bronsona czy Domo Genesis. Pełna tracklista pod spodem.

Tracklista:

video dnia
dodano: 2013-11-20 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Step Brothers - Step Masters

Dlaczego: Evidence i Alchemist - parę lat temu album takiego duetu byłby najbardziej wyczekiwanym zagranicznym materiałem przez polskich słuchaczy. Dziś hype trochę zmalał, ale i tak dla fanów niezależnej jazdy to pozycja obowiązkowa. Sprawdźcie nowy singiel zapowiadający Step Brothers czyli współny album tej dwójki.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-11-02 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 7)

O tym projekcie mówiło się praktycznie od początku współpracy Evidence'a z Rhymesayers Ent. Jak wiadomo jednak Alchemist w ostatnich miesiącach nie ma czasu na nic, a ilość wypuszczanej przez niego muzyki jest kosmicznie duża. Wygląda jednak na to, że "przyrodni bracia" zbliżają się do końca prac, a wspólny album ALC i członka Dilated Peoples trafi do nas niebawem. 19 listopada rusza oficjalny preorder, choć premiera zaplanowana jest dopiero na drugą połowę stycznia. W rozwinięciu znajdziecie pełną tracklistę uwzględniającą gości oraz singiel zatytułowany "Ron Carter".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-01-02 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 12)

O tym projekcie obydwaj mówili już w 2009 roku, a nawet zrobili w międzyczasie parę numerów sygnowanych jako Step Brothers na projektach jednego i drugiego. Dopiero teraz jednak panowie oficjalnie potwierdzili, że możemy spodziewać się ich wspólnego materiału. Podali nam tytuł, podali nam wydawcę, powiedzieli, że wyjdzie w 2013 i dostarczyli krótki filmik, który mówi więcej niż niejedna rozwlekła zapowiedź.