Evidence i Alchemist (Step Brothers) w Warszawie - zadaj pytanie w wywiadzie!

Już w środę w warszawskim 1500m2 pojawią się Evidence i Alchemist i jasną sprawą jest to, że będziemy chcieli złapać duet na popkillerowy wywiad. Wiedząc, że obaj mają w Polsce wielu fanów, postanowiliśmy dać wam możliwość zapytania Step Brothers o nurtujące was kwestie...

Jeżeli macie do EV'a i ALC'a pytania to wysyłajcie je nam na konkurs@popkiller.pl w temacie pisząc "Evidence Alchemist", z podpisem ksywki lub nazwiska autora (lub wklejajcie w komentarzach poniżej), a my najciekawsze wybierzemy i zadamy w wywiadzie - o ile uda nam się posadzić kalifornijski duet przed kamerą, ale pamiętając ich otwartość przy poprzednich wizytach mamy nadzieję, że nie będzie z tym problemu.

Wojciech
Dlaczego jeden z nich wygląda jak Bonson.
Pacjent
Czy samplowanie przez Alchemista polskich utworów to świadoma zajawka czy poprostu przypadkowe trafienie na płyty? (Chodzi o płyte z Action Bronsonem) Jeśli to świadome to co jest niezwykłego w polskiej muzyce?
ELo Pacjent
Według mnie przypadek, jak do tej pory Alc nagrał jeden album który zawiera wyłącznie sample z jednego kraju, a mianowicie z Rosji. Russian Roulette. Według mnie po prostu szuka charakterystycznych dla siebie sampli.
shaolin masta
Na płycie "Russian Roulette" pojawiają się sample z dwóch polskich piosenek. Zdaje mi się że to Ostry dał Alchemistowi winyl z którego korzystał przy płycie z Action Bronson.
shaolin masta
jest jeszcze Sean Price - Bar-Barian i sampel z Budki Suflera.Może przypadkowo wszedł w posiadanie tych płyt ale przypadkowo sampla raczej nie użył. Pozdro
Fi
Glupie pytanie, ale moze wie ktos jaka czape ma alc?
korbolus
jakie jest zdanie artystów na fakt przełomu jaki dokonuje się w USA w związku z legalizacją trawki w niektórych stanach i postawę prezydenta Obamy który jest przeciwko karaniu palaczy?
SAMDK
Alchemist pracujesz nad wieloma projektami, współpracowałeś z Eminemem z Araabmuzik, jesteś płodnym artystą jak wygląda twoja etyka pracy dnia codziennego i czy może nauczyłeś się czegoś od nich by efektywniej pracować ? Evidence na klipie so fresh jeździcie na deskorolce, w filmie deskorolkowym z los angeles jak pamiętam "City Scape" masz na końcu długą pogawędkę z Kareem-em Campbell-em czy nadal masz kontakt z tamtejszą sceną i jak to wpłynęło na twoją twórczość ?
szymon111
dlaczego przyjechali do polski tylko we dwójkę, a nie całą ekipą którą śmigają po europie na tym tour'e ????(bez terma i madchilda reksa dj revolution)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>