Stat Quo

Stat Quo

video dnia
dodano: 2014-07-11 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Stat Quo Ft. Scarface - The Way It Be (Prod. Dr. Dre) 2014 Official Music Video (Dir @Sara_Lacombe)

Dlaczego: "They Way It Be" to kolejny singiel z wydanego w lutym tego roku drugiego solowego albumu Stat Quo pt. "ATLA: All This Life Allows, Vol. 1.". Gościnnie w numerze pojawia się sam "Król Południa" czyli Scarface, zaś produkcją utworu zajęli się Steve Esterferm i Dr. Dre.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2014-05-04 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 31)

Stat Quo - nazwać go rapowym pechowcem to nic nie powiedzieć. Zdobył kontrakt z Dre i Eminemem w tym samym okresie co 50 Cent, jednak nigdy nie dostał odpowiedniej szansy a na premierę swojego albumu czekał latami. Zobaczył jednak sporo, poznał także jak od kuchni wygląda cały biznes i jego tajemnice. Porcją ciekawostek podzielił się w ostatnim wywiadzie - w tym zdradził, że wszystkie bity z "Get Rich Or Die Tryin" pierwotnie dostał legendarny Rakim i nagrał nawet pod nie swoje numery!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-03-10 12:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)


Zwrotką Bobby'ego Creekwatera z remixu "Shake That" jaram się po dziś dzień. Tym bardziej ucieszyła mnie informacja o jego nadchodzącym projekcie stworzonym we współpracy ze Statem Quo, który podobnie jak Bobby niegdyś reprezentował ekipę Shady Records. Panowie każą na siebie mówić FUPM (Fuk U Pay Me). Ich materiał pojawić ma się na pewno w tym roku. Kiedy dokładniej? Nie wiemy. Numer "Blast Off" pojawił się w sieci już w grudniu, lecz teraz możemy sprawdzić klip do niego nakręcony. Plusy? Niesamowicie wibrujący bas, chemia pomiędzy raperami oraz teledysk (wiecie o czym mówię).